Καλώς σας βρήκα...!!!

Post Reply
User avatar
MarinosPan
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 95
Joined: 30 Jul 2017 11:44
Location:
Contact:

Καλώς σας βρήκα...!!!

Post by MarinosPan »

Καλησπέρα φίλοι , είμαι ο Παναγιώτης από το Αίγιο. Τα τελευταία 3 χρόνια οδηγούσα ένα Kawasaki KLE 500 με το οποίο έκανα αρκετά ταξίδια. Πριν δύο μέρες όμως έκανα το επόμενο βήμα και αγόρασα την Αφρικάνα μου. Να με λοιπόν εδώ μαζί σας έτοιμος να πραγματοποιήσω και να μοιραστώ τους μελλοντικούς μου ταξιδιοτικούς στόχους και εμπειρίες.



Gprot
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 151
Joined: 24 Apr 2005 23:53
Location: Athens
Contact:

Post by Gprot »

Καλώς ήρθες! Και όμορφα στριφτερά ταξίδια!



User avatar
MarinosPan
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 95
Joined: 30 Jul 2017 11:44
Location:
Contact:

Post by MarinosPan »

Gprot wrote:Καλώς ήρθες! Και όμορφα στριφτερά ταξίδια!

ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά....!!!!



User avatar
sugariasgeorge
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 32
Joined: 30 Nov 2015 22:52
Location:
Contact:

Post by sugariasgeorge »

καλως ηρθες....


Αν δεν μπορείς να βρείς τη λύση, τότε, βρες άλλο πρόβλημα...!!!

User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

καλώς ήρθες! πάντα όρθιος!


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

User avatar
korobilis7
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1345
Joined: 12 Mar 2010 23:42
Location:
Contact:

Post by korobilis7 »

καλως τον παναγιωτη
καλους δρομους με την αφρικανα!!!
πολλα και απροβληματιστα χλμ.!!!
εδω μεσα θα βρεις τις περισσοτερες λυσεις για οτι σε προβληματισει!
αν εχεις και φατσοβιβλιο μας βρησκεις και εδω

https://www.facebook.com/groups/HondaAfricaTwinClub/



User avatar
MarinosPan
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 95
Joined: 30 Jul 2017 11:44
Location:
Contact:

Post by MarinosPan »

korobilis7 wrote: 05 Aug 2017 14:46 καλως τον παναγιωτη
καλους δρομους με την αφρικανα!!!
πολλα και απροβληματιστα χλμ.!!!
εδω μεσα θα βρεις τις περισσοτερες λυσεις για οτι σε προβληματισει!
αν εχεις και φατσοβιβλιο μας βρησκεις και εδω

https://www.facebook.com/groups/HondaAfricaTwinClub/
Σε ευχαριστώ πολύ...έχω ήδη καταλάβει της δυνατότητες του forum και της ομάδας στο fb και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και ενθουσιασμένος με όλα !!!



mike_21
Νέοπας
Posts: 4
Joined: 24 Feb 2017 12:43
Location:
Contact:

Post by mike_21 »

καλώς ήρθες!!



monolykos
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 25
Joined: 06 May 2016 15:33
Location:
Contact:

Post by monolykos »

Καλησπέρα Παναγιώτη,...μη τη φοβάσαι,να τη σέβεσαι να την αγαπάς και να τη φροντίζεις κι εκείνη θα στο αναταποδωσει.

Πάντα αειθαλής



User avatar
MarinosPan
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 95
Joined: 30 Jul 2017 11:44
Location:
Contact:

Post by MarinosPan »

monolykos wrote:Καλησπέρα Παναγιώτη,...μη τη φοβάσαι,να τη σέβεσαι να την αγαπάς και να τη φροντίζεις κι εκείνη θα στο αναταποδωσει.
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....δεν την φοβήθηκα, την σεβάστηκα και την αγάπησα από την πρώτη στιγμή αλλά στον μήνα επάνω βγήκε ένας με ένα αγροτικό (παραβίασε το stop) μου έχωσε μία πίσω δεξιά και έπεσα στο απέναντι πεζοδρόμιο πάνω σε κάτι κολονάκι. Ευτυχώς δεν έπαθα καμία ζημιά έκατσα στο νοσοκομείο μία μέρα (φορούσα τα πάντα κράνος , μπουφάν κτλ). Το παλικάρι μου έκανε δήλωση και τώρα περιμένω να δω τι θα γίνει με την ασφαλιστική για να το φτιάξω ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!



monolykos
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 25
Joined: 06 May 2016 15:33
Location:
Contact:

Post by monolykos »

MarinosPan wrote:
monolykos wrote:Καλησπέρα Παναγιώτη,...μη τη φοβάσαι,να τη σέβεσαι να την αγαπάς και να τη φροντίζεις κι εκείνη θα στο αναταποδωσει.
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....δεν την φοβήθηκα, την σεβάστηκα και την αγάπησα από την πρώτη στιγμή αλλά στον μήνα επάνω βγήκε ένας με ένα αγροτικό (παραβίασε το stop) μου έχωσε μία πίσω δεξιά και έπεσα στο απέναντι πεζοδρόμιο πάνω σε κάτι κολονάκι. Ευτυχώς δεν έπαθα καμία ζημιά έκατσα στο νοσοκομείο μία μέρα (φορούσα τα πάντα κράνος , μπουφάν κτλ). Το παλικάρι μου έκανε δήλωση και τώρα περιμένω να δω τι θα γίνει με την ασφαλιστική για να το φτιάξω ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!
Πάντα αειθαλής,από δω και πέρα :D (είχα το ίδιο ακριβώς ατύχημα με τη διαφορά ότι αντί για κολονακι έσκασα σε διερχόμενο ταξι).
Αφού δεν έπαθες κάτι τότε όλα καλά



monolykos
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 25
Joined: 06 May 2016 15:33
Location:
Contact:

Post by monolykos »

MarinosPan wrote:
monolykos wrote:Καλησπέρα Παναγιώτη,...μη τη φοβάσαι,να τη σέβεσαι να την αγαπάς και να τη φροντίζεις κι εκείνη θα στο αναταποδωσει.
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....δεν την φοβήθηκα, την σεβάστηκα και την αγάπησα από την πρώτη στιγμή αλλά στον μήνα επάνω βγήκε ένας με ένα αγροτικό (παραβίασε το stop) μου έχωσε μία πίσω δεξιά και έπεσα στο απέναντι πεζοδρόμιο πάνω σε κάτι κολονάκι. Ευτυχώς δεν έπαθα καμία ζημιά έκατσα στο νοσοκομείο μία μέρα (φορούσα τα πάντα κράνος , μπουφάν κτλ). Το παλικάρι μου έκανε δήλωση και τώρα περιμένω να δω τι θα γίνει με την ασφαλιστική για να το φτιάξω ΟΛΑ ΚΑΛΑ !!!!!!
Πάντα αειθαλής,από δω και πέρα :D (είχα το ίδιο ακριβώς ατύχημα με τη διαφορά ότι αντί για κολονακι έσκασα σε διερχόμενο ταξι).
Αφού δεν έπαθες κάτι τότε όλα καλά



Post Reply