Ταξιδι στην Ευρωπη....

User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Ταξιδι στην Ευρωπη....

Post by alexandros12 »

Σκεφτομαι για ενα ταξιδι τον γυρο της ευρωπης.Απο Ηγουμενιτσα Ιταλια-Αυστρια-Τσεχια-Γερμανια-Ολλανδια-Βελγιο-Γαλλια-Ισπανια και επιστροφη Ιταλια και πισω.
Εχει κανεις ασχοληθεις η αν εχει ταξιδεψει κατα εκει ωστε να ξερεις αποστασεις και μερες?


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

βγαλε την διαδρομη σου με google map.earth h και με yahoo ακομα!

αμα θελεις δες και το ταξιδι που εκανα εγω προσφατα!



greko138
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 326
Joined: 10 May 2009 01:44
Location:
Contact:

Post by greko138 »

filaraki alex tis exw kani egw tis diadromes aftes, twra file alex to taksidi einai arketo. milame gia kana 10.000 km toulaxiston. ancona austia 400 km. bari austria toulaxiston 1100 km. austria kanis gyro sta 120 me 250 km
bebea eksarate oten les tsexia...... pou tha pas, apo germania gia na mpis belgio exis peripou 400 ean mpis apo AALEN konta lixenburg meta 800 km ean mpis apo hanover-dortmund eksartate apo pou tha mpis. belgio to pernas se maximoum 300 me 500 km, galia na pas ispania ean mpis ston bora milame gia 1300 km meso parisiou k mpenis SAN SEBASTIAN. apo BARCELONA 1500 km peripou.
ola re aleks exartionte pou tha pas k ti diadromi tha akoulouthisis. pantos ta 10.000 km den ta glitonis gia afto pare k ladakia-filtra mazi sou


thelw diakopes

User avatar
christostr
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 73
Joined: 07 Aug 2007 01:45
Location:
Contact:

Post by christostr »

Γ@@@ τους λατινικούς χαρακτήρες, Γ@@@ τα γκρίγκλις Γ@@@ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Έλληνες είμαστε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!
Γράψτε σωστά να καταλάβ ουμε Γ@@@ @@@####(&*^&^%^&%#$%#@ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
\ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Η ΗΤΤΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ, ΕΝΩ Η ΝΙΚΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΣΠΛΑΧΝΙΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΩΡΕΙΑ ΛΑΘΩΝ!!!

greko138
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 326
Joined: 10 May 2009 01:44
Location:
Contact:

Post by greko138 »

filaraki...... katoura k ligo.
na rotas pou briskonte i aloi k ean exoun elliniko pliktrologio.
aloste ean den mporis na diabasis mathe, den kani kako.
k opos imaste ellines eimaste o poio eksipnos laws ston planiti.
krata tis paradosis :wink:


thelw diakopes

User avatar
christostr
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 73
Joined: 07 Aug 2007 01:45
Location:
Contact:

Post by christostr »

Εντάξει... κατούρησα... :wink: χαχα
Ρε φίλε μου, πέρα από το ότι μπορεί να είμαι χαζός :cry: είναι κουραστικό γιαυτό και διαμαρτυρήθηκα.
Ola kala loipon. Oti peite... :lol:

Να περνάτε όλοι καλά :lol: :lol: :lol: :lol:


Η ΗΤΤΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΙ ΖΗΤΑΕΙ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ, ΕΝΩ Η ΝΙΚΗ ΣΑΝ ΤΗΝ ΕΥΣΠΛΑΧΝΙΑ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΣΩΡΕΙΑ ΛΑΘΩΝ!!!

User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

:P :P :P :lol: :lol: :lol:



User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

το μαμισατε παλι το θεμα.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

greko138
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 326
Joined: 10 May 2009 01:44
Location:
Contact:

Post by greko138 »

:roll: :roll: :roll: :roll:


thelw diakopes

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[quote:b0dee21132="alexandros12"]το μαμισατε παλι το θεμα.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:[/quote:b0dee21132]

δεν μιλησα ρε γαμωτο δεν μιλησα :ΡΡΡΡ

Αλεξ ειναι πολλά τα χιλιομετρα και δεν θα φχαριστηθεις και τιποτα σχεδον το ειχα σκεφτει στο παρελθον αλλα δεν . Το λιγοτερο για αυτα τα χιλιομετρα που θες ειναι δυο βδομαδες γερές με πολλα καθημερινα ενα 20ημερο να υπολογιζεις εκτως αν θες μονο και μονο να γραψεις τα χιλιομετρα και να μπαίνεις αουτομπαν και οτοστρατες με τον ματρακα σου :Ρ



User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

βρε καλως τα παιδια,που εισαι εσυ ρε χαμενο κορμι,σε ειχαν απαγαγει και γι'αυτου καπιος μου ζητουσε τσιπουρο,μαλλον για λυτρα θα ηταν αλλα δεν τα εδωσα....
Ο ματρακας μου ειναι μαχημος και δεν μασαει με τιποτα ισα ισα που καταπινει κατι γριουλες σαν το δικο σου....δεν θελω παντως να κανω αυτο το ταξιδι και να μου παρει κανα δυο χρονια,υπολογιζω γυρω στις 15-20 μερες.....


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

αν βεβαια νομιζεις πως η γρια σου δεν θα παθει κανενα εμφραγμα μπορουμε να το κουβεντιασουμε μπας και την κανουμε μαζι....


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[quote:4bc647e508="alexandros12"]αν βεβαια νομιζεις πως η γρια σου δεν θα παθει κανενα εμφραγμα μπορουμε να το κουβεντιασουμε μπας και την κανουμε μαζι....[/quote:4bc647e508]

Για του χρονου Αλεξ μεσα αλλα για τωρα με τιποτα ειμαι πολύ "μεσα" παρε τηλεφωνο οποτε θες με εχουν πιασει οι τσιφουτιες :ΡΡΡ

Η γηρεα καταμαυρη μαροκανα καταπινει τα παντα ;)



User avatar
zoulou
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 467
Joined: 10 Feb 2009 15:12
Location:
Contact:

Post by zoulou »

Μετα κ τη φετινη εμπειρια ειμαι κ εγω μεσα για του χρονου ομως κ παντα στη περιοδο απο 15 μεχρι 30 αυγουστου..........

Οσον αφορα τα προβληματα εγω δεν ειχα κανενα............
Αλλωστε αντλια της ΗΚΤ φοραω απο αυτοκινητο..............



User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

[quote:f339cfeb66="matmat"][quote:f339cfeb66="alexandros12"]αν βεβαια νομιζεις πως η γρια σου δεν θα παθει κανενα εμφραγμα μπορουμε να το κουβεντιασουμε μπας και την κανουμε μαζι....[/quote:f339cfeb66]

Για του χρονου Αλεξ μεσα αλλα για τωρα με τιποτα ειμαι πολύ "μεσα" παρε τηλεφωνο οποτε θες με εχουν πιασει οι τσιφουτιες :ΡΡΡ

Η γηρεα καταμαυρη μαροκανα καταπινει τα παντα ;)[/quote:f339cfeb66]

φυσικα και μιλαμε για του χρονου,τετοια εποχη εκτος οτι ειναι δυσκολο λογο καιρου αλλα και δουλειας και φυσικα λογο αφραγκιας οπως ειπες...το πολυ πολυ θα παρω και σχοινι μαζι αν χρειασθει να σε τραβιξω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

Post Reply