ΠΑΝΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 23-25/09/2011 Ερέτρια

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

ΠΑΝΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 23-25/09/2011 Ερέτρια

Post by xrvclub »

Η ΠΑΝΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 2011 ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΕΡΕΤΡΙΑ ΣΤΙΣ 23/24/25-09-2011 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ GRAND BLUE HOTEL τηλ. 22290.61012..ΣYMMΕΤΟΧΕΣ ΜΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΗ / ΕΞΟΦΛΗΣΗ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ,ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΗ & ΤΖΙΜΑ ΓΙΩΡΓΟ ΣΤΗΝ ΛΕΣΧΗ.
ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΑ ΑΤΟΜΟ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΑ/ΤΡΙΚΛΙΝΑ/ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΑ ΜΕ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΒΡΑΔΥΝΟ (μπουφε) ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΜΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30,00 / ΑΤΟΜΟ (ΜΕΛΟΣ ΛΕΣΧΗΣ)-40,00 / ΜΗ ΜΕΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 35,00 / ΑΤΟΜΟ (ΜΕΛΟΣ ΛΕΣΧΗΣ) -40,00 / ΜΗ ΜΕΛΟΣ
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΩΣ 12 ΕΤΩΝ ΔΩΡΕΑΝ, ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 12 ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΧΡΕΩΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΕΙ PARKING ΕΝΤΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ - OPEN DISCO - POOL - ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ , ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ - WATER SPORTS ΜΕ -15% - K.A.
ΣΤΑ ΠΟΤΑ -20% ΣΤΟΝ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ &ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ -10%
ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΦΙΛΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ Ι0,00
ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ
ΤΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΩΡΩΠΟ- ΕΡΕΤΡΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ 2,00Ε ΓΙΑ ΜΟΤΟ + 2,00Ε / ΑΤΟΜΟ
ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 2,ΚΜ ΔΕΞΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ.ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΑΣ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ + ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ
(ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΔΗΛΩΣΗ Νο ΜΠΛΟΥΖΑΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΗ)


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

μηπως ειναι λιγο ακριβα τα γουστα μας??????
δεν νομιζετε οτι για τετοια εποχη ειναι λιγο ακριβο το ξενοδοχειο????
θα μου πειτε υπαρχουν ξενοδοχεια και ξενοδοχεια ε?
διαβαστε στο παρακατω λινκ για το επιλεγμενο τοτε....
http://www.booking.com/hotel/gr/grand-b ... zAod4FkUzw




africa club ειμαστε , οχι ferrari club της γαλλιας


jesus loves you

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Η τιμή που αναφέρεται στο booking είναι χωρίς το βραδυνό.Και μη ξεχνάτε ότι την συγκεκριμένη ημερομηνία υπάρχουν (στο λινκ που αναφέρεις στη συγκεκριμένη μορφή) μόνο δύο δίκλινα ελεύθερα..Και επίσης στην τιμή της Πανελλήνιας πάντα μπαίνει και κάποιο ποσο στην συμμετοχής για τη λέσχη (μπλούζες,αυτοκόλλητα κλπ)..Οπότε εάν το υπολογίσετε το ποσό (χωρίς την έκπτωση λόγω της ελλείψεως της συγκεκριμένης ημερομηνίας) δεν νομίζω ότι το ποσό είναι παραπάνω....
Όσο για την αναφορά του ότι africa club ειμαστε ,οχι ferrari club της γαλλιας συμφωνώ κι εγώ...Γιατί με αυτό το ποσό...στο γαλλικό club.. μάλλον μόνο το μεσημεριανό θα κόστιζε τόσο!!!

ΥΓ...Δεν είμαι μέλος του προεδρείου (και για αυτό δεν έχω ασχοληθεί/τρέξει καθόλου με την εκδήλωση) ..οπότε οι παραπάνω απόψεις είναι καθαρά προσωπικές..


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

ΠΟΛΛΟΙ συναφρικανοι απο εδω μεσα εχουν βαλει αγγελια την μηχανη τους για πουλημα......ξερεις τον λογο????ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ.
πολλοι ελληνες δεν θα βαλουν πετρελαιο να ζεσταθουν φετος. ξερεις τον λογο??? ΑΠΟ ΑΝΑΓΚΗ.
τοση αναγκη σε αυτην την χωρα και το ξερουμε καλα ολοι μας.
απο αυτην την αποψη ειπα οτι ειναι λιγο ακριβη η εκδρομη και (λεω εγω τωρα) η επιλογη του ξενοδοχειου.
για το γαλλικο club ειχε αλλο νοημα αυτο που εγραψα αλλα αστο δεν πειραζει.
α, και ουτε εγω ειμαι μελος του διοικητικου, ουτε της λεσχης, ουτε ετρεξα για την διοργανωση της εκδρομης αν και δεν πιστευω να παιζει κανεναν ρολο αυτο σε οτι αφορα την δημοσιευση αποψεων.


jesus loves you

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Μιας και ανοίξαμε τέτοια κουβέντα..Νομίζω ότι όταν πουλας τη μηχανή σου γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ ή δεν θα βάλεις πετρέλαιο (γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ) δεν κοιτάς να πας εκδρομή με μηχανή (γιατί μπορεί να την έχεις πουλήσει μέχρι τότε -λόγω ΑΝΑΓΚΗΣ όπως προαναφέρθηκε) και πόσο μάλλον να την σχολίαζεις για το οικονομικό....Και όσο για το προεδρείο θέλω να πιστεύω ότι κατάλαβες γιατί αναφέρθηκε σε αυτό το ποστ που περιέχει ανακοίνωση της λέσχης και ξεκαθαρίζει ότι είναι η άποψή μου και δεν συμβαδίζει απαραίτητα με της λέσχης.


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ακουσες κανεναν που πουλαει την μηχανη του απο αναγκη ή καποιον που δεν θα βαλει πετρελαιο απο αναγκη να σχολιαζει το οικονομικο της εκδρομης????? εγω κανεναν τετοιο δεν ειδα να σχολιαζει το οικονομικο.........ΕΓΩ το σχολιασα και συγνωμη αν σε απογοητευω αλλα δεν πουλαω την μηχανη μου(οσο για το πετρελαιο....εχω ξυλολεβητα).
ΑΥΤΟ για να ξερουμε και τι λεμε ε?

κατα δευτερον με τα λεγομενα σου το club της αφρικα και οι εκδρομες του ειναι για τους εχοντες και κατεχοντες????
(μου θυμισες το ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ).
ας σοβαρευτουμε ομως....ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ το club της αφρικα δεν ειναι για εχοντες ειναι για ολους τους κατοχους μιας αφρικα(και αλλων μηχανων) και σιγουρα θα κανει καθε προσπαθεια να ειναι πιο "βατες" στο μελλον οι εκδρομες ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.


(ΠΡΟΣΕΞΕ XRV CLUB ΜΗΠΩς ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ CLUB ΓΙΑ CLUB ΜΙΑΣ ΕΛΙΤ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕΡΟΣ, ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΦΘΟΝΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ.)


jesus loves you

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

''Νομίζω ότι όταν πουλας τη μηχανή σου γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ ή δεν θα βάλεις πετρέλαιο (γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ) δεν κοιτάς να πας εκδρομή με μηχανή.''


Καλα σοβαρα τωρα εγραψες τετοιο πραγμα???
Ναι, εννοειται οτι εκδρομες θα κοιταξεις αλλοιως θα σου στριψει. Καμια οικονομικη κλαμπιστικη εκδρομουλα, να τα πεις με αυτους που εχετε το ιδιο μερακι (την μηχανη και αλλα).

Μηπως προτεινεις να παψουν να ζουν? Να περιθωριοποιηθούν?


jesus loves you

mojitobay
Νέοπας
Posts: 3
Joined: 25 Aug 2011 05:59
Location:
Contact:

Post by mojitobay »

@ xrv: καλύτερη ανάλυση του κόστους προς αποφυγή παρεξηγήσεων

@ pasas: μην το κάνεις να φαίνεται προσωπική κόντρα. Απλά έγινε μια ανακοίνωση για ένα εκδρομικό...όποιος θέλει πάει.



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Και ας αρχίσει το copy paste!!!

[i:65399ba81a]"""ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ακουσες κανεναν που πουλαει την μηχανη του απο αναγκη ή καποιον που δεν θα βαλει πετρελαιο απο αναγκη να σχολιαζει το οικονομικο της εκδρομης????? εγω κανεναν τετοιο δεν ειδα να σχολιαζει το οικονομικο.........ΕΓΩ το σχολιασα και συγνωμη αν σε απογοητευω αλλα δεν πουλαω την μηχανη μου(οσο για το πετρελαιο....εχω ξυλολεβητα).ΑΥΤΟ για να ξερουμε και τι λεμε ε? """"[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Σε αυτό έχεις ένα δίκιο...Δεν αναφερόμουν σε εσένα αλλά γενικώς...ϊσως έπρεπε να χρησιμοποιήσω τρίτο πρόσωπο για να γίνει πιο εύκολα κατανοητό."[/b:65399ba81a]

[i:65399ba81a]""""κατα δευτερον με τα λεγομενα σου το club της αφρικα και οι εκδρομες του ειναι για τους εχοντες και κατεχοντες???? (μου θυμισες το ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ). """"[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Πραγματικά διαβάζω και ξαναδιάβαζω όλη την αλληλογραφία και ψάχνω να βρώ που το γράφει αυτό και δεν το βρίσκω πουθενά..¨οσο για το μαζί τα φάγαμε που σου θυμιζει..δεν κατάλαβα που κολλάεί ή εάν είναι αστείο συγνώμη αλλα δεν το 'πιασα.. [/b:65399ba81a]

[i:65399ba81a]""""ας σοβαρευτουμε ομως....ΟΧΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΧΙ το club της αφρικα δεν ειναι για εχοντες ειναι για ολους τους κατοχους μιας αφρικα(και αλλων μηχανων) και σιγουρα θα κανει καθε προσπαθεια να ειναι πιο "βατες" στο μελλον οι εκδρομες ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.""""[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Σωστά ..ας σοβαρευτούμε...ϊσως πριν το γράψεις αυτό ..θα έπρεπε να ανατρέξεις στις φετινές εκδρομές της συγκεκριμένης λέσχης και έβλεπες πόσες και ποιές εκδρομές έχουν γίνει...και ποιές είναι βατές ή όχι....[/b:65399ba81a]

[i:65399ba81a]""""(ΠΡΟΣΕΞΕ XRV CLUB ΜΗΠΩς ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΗΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΟ CLUB ΓΙΑ CLUB ΜΙΑΣ ΕΛΙΤ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕΡΟΣ, ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΦΘΟΝΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ.)""""[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Μάλλον δεν διαβάζεις μέχρι τέλος τις απαντήσεις σου PASAS..Γιατί και στις δύο παραπάνω ..διαχωρίζω τη θέση μου από τη λέσχη..Τώρα πως παρ'όλο το ξεκάθαρο αυτό διαχωρισμό εσύ βλέπεις ότι θα κατηγορηθεί η λέσχη..ΓΙΑ CLUB ΜΙΑΣ ΕΛΙΤ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕΡΟΣ, ΤΟΥΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΦΘΟΝΑ ΤΑ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ..Σαν συντακτικό η πρόταση είναι καλή...νόημα δεν βγάζει όμως...εκτός εάν έχει σχέση με το γαλλικό εκείνο Club...[/b:65399ba81a]

[i:65399ba81a]''Νομίζω ότι όταν πουλας τη μηχανή σου γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ ή δεν θα βάλεις πετρέλαιο (γιατί έχεις ΑΝΑΓΚΗ) δεν κοιτάς να πας εκδρομή με μηχανή.''
Καλα σοβαρα τωρα εγραψες τετοιο πραγμα???
Ναι, εννοειται οτι εκδρομες θα κοιταξεις αλλοιως θα σου στριψει. Καμια οικονομικη κλαμπιστικη εκδρομουλα, να τα πεις με αυτους που εχετε το ιδιο μερακι (την μηχανη και αλλα). "[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Μα σοβαρά το έγραψα...Οταν βάζει κάποιος τις ανάγκες σου σε μια σειρά και θεωρεί πιό βασική το να πάει εκδρομή από το να βάλει πετρελαιο να ζεσταθεί...τότε μάλλον θα έιναι άτοπο να κατηγορεί κάποιους άλλους όταν θα κρυώνει το χειμώνα..Επίσης δεν ξέρω εάν είδες την επικεφαλίδα..Μιλάει για τη ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ της λέσχης και όχι για Καμια οικονομικη κλαμπιστικη εκδρομουλα[/b:65399ba81a]
[i:65399ba81a]Μηπως προτεινεις να παψουν να ζουν? Να περιθωριοποιηθούν?[/i:65399ba81a]
[b:65399ba81a]Αυτό τωρα που κολλάει?????[/b:65399ba81a]

[b:65399ba81a]Επίσης για την αποφυγή άσκοπης κουβέντας...Για τι ποσό μιλάμε ότι θεωρείς οικονομικό για μια εκδρομή Διήμερη με διαμονή,πρωινό και βραδυνό όσο θέλεις (λόγω μπουφέ)???Απλα το λέω για να δώ πόσο παραπάνω είναι η διαφορά σου για να αναφερθεί στη λέσχη ( συνάντηση κάθε Τετάρτη..) για να δούμε και κάποιες άλλες γνώμες ..Γιατι εδώ από ότι βλέπω θα το συζητάμε ακόμα και όταν τελειώσει η συγκεκριμένη συνάντηση...[/b:65399ba81a]


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
mixanobios
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 609
Joined: 15 Oct 2004 01:07
Location: athens
Contact:

!

Post by mixanobios »

Εαν για καποιον ειναι ακριβο... (δεκτον!) δεν ειναι καθολου δυσκολο να βρει ενα δωματιο με 30 ευρω 2κλινο σε κοντινο μερος! και να ειναι με τα φιλαρακια του απο το κλαμπ. Λύσεις υπάρχουν οπως και διάθεση! :)



User avatar
georgepap31
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 350
Joined: 10 Mar 2005 22:27
Location: Thessaloniki
Contact:

Post by georgepap31 »

Επίσης υπάρχει κι αυτό: http://www.camping-in-evia.gr/


Καλύτερο Africa είναι αυτό που γράφει χιλιόμετρα...

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΣΑΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΚΑΙ ΤΖΟΡΤΖΠΑΠ
(ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ).

ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΟΥΣΙΩΔΗ,
ΜΕ 30 ΤΟ ΔΙΚΛΙΝΟ???ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ.
ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΜΕ ΣΥΝΑΦΡΙΚΑΝΟΥΣ??? ΝΑ ΧΑΡΩ ΕΓΩ ΤΖΟΡΤΖΠΑΠ.
ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ XRVCLUB ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΓΡΑΨΑΝΕ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΚΟΝΤΡΑ!!!!!!!!
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ!!!! ΧΩΡΑΦΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ?????


ΔΕΚΤΗ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ.....
ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΩΡΑΙΟ ΣΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΝΝΑΛΑΚΤΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΟΠΩΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΟΣΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΑΓΑΠΗΤΟΙ MIXANOVIOS KAI GEORGEPAP.


ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ....


jesus loves you

Guest

Post by Guest »

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ 30? Η ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ Σ/Κ ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΣΚΗΝΗ ΓΙΑ CAMPING, ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ,ΠΕΤΑΓΕΣΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΙΝΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ.
ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ 5 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΣΑΣ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΠΙΔΙΩΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.
ΟΠΟΤΕ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Αυτός ήταν τελικά ό λογος που έγινε όλο αυτό το θέμα???Γιατί δεν το λέγατε από την αρχή???Την επόμενη φορά τότε Χάρη και Γιώργο που οι λέσχες σας (Αθηνών και Θεσσ/νίκης) διοργανώσουν εκδρομές να ζητάτε και ενναλακτικές διαμονές/διατροφές για να είναι όλοι ευχαριστημένοι....Δηλαδή στο ετήσιο εκδρομικό να υπάρχουν και κανά δυό επιλογές παραπάνω σε κάθε εκδρομή για να έχουμε να διαλέγουμε.....Δεν είναι κακή ιδέα....Μάλιστα ελπίζω να μπορέσω να πάω τηνΤετάρτη στη λέσχη (των Αθηνών) για να πώ την όλη κουβέντα που έγινε εδώ ...και όλες τις προτάσεις που αναφέρθηκαν....Οπότε ίσως υπάρξει κάποια απάντηση στην Πανελλήνια που θα βρεθούμε κόλοι μαζί..
Καλό Σ/Κ


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

XRV CLUB ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΔΕΝ ΕΤΡΕΞΕς ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΜΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗΣ(Ή ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?)


jesus loves you

Post Reply