ΠΑΝΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 23-25/09/2011 Ερέτρια

User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

pasas nomizw oti to trabas polu me ton xrv club xwris kanenan logo.....to palikari opws ειπε .....μετεφερε του συμβουλιου......

ουτε δουλεια του ειναι απλα το εκανε οπως το κανει ολα αυτα τα χρονια...

και οπως ειπε θα το μεταφερει και θα απαντησουν κ αυτοι......δεν χρειαζεται να διμιουργουμε ενα θεμα απο το πουθενα!

καλημερα



User avatar
Gi_4ce!
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 52
Joined: 29 May 2011 12:03
Location: C:/Athens/My_home.hom
Contact:

Post by Gi_4ce! »

Δουλεύω ωσάν τον Είλωτα ρε γμτ...

Να δω αν μπορέσω να έρθω αυθημερών!


Αυτή είναι η υπογραφή μου. Σας ευχαριστώ που διαβάσατε την υπογραφή μου.

Guest

Post by Guest »

να κανονισουμε να παμε μαζι.



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 741
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

[quote="PASAS"]XRV CLUB ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΠΩς ΕΙΠΕς ΔΕΝ ΕΤΡΕΞΕς ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΜΙΑΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗΣ(Ή ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ?)[/quote]
Ενώ εσύ καθόλου pasas??γιατί οι απαντήσεις μου στις παρατηρήσεις σου να φάινονται προσωπικές???απλές απαντήσεις είναι στο ίδιο ύφος..έτσι κι αλλιώς είπα πως θα μεταφέρω ακριβώς τα ερωτήματα σας στην λέσχη...οπότε υπομονή μέχρι την Τετάρτη...


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

kolovos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 147
Joined: 24 Jul 2010 19:46
Location: athens
Contact:

εκδρομη

Post by kolovos »

ρε ανθρωποι που κολλατε ολοι ; η εκδρομη ειναι η συγκεκριμενη με αυτο τον χωρο διαμονης , αυτες τις παροχες και υπηρεσιες και αυτες τις τιμες . δεν γινεται για 80 αφρικανους να διοργανωσουμε 80 διαφορετικους προορισμους, 80 μενου , 80 τιμες . και επειδη μολις ηρθα απο την εκδηλωση της λεμοτ στην κεφαλονια σε σχεση με την περσυνη εκδρομη στην ιταλια ηταν η μερα με την νυχτα . και ξερεται γιατι ; διοτι στην μεν ιταλια υπηρχε 1 προγραμμα και ακολουθηθηκε απο ολους διχως εξαιρεση και διαφορα πονηρα ή μαγκιες , στην δε κεφαλονια την δευτερη ημερα χαλασε το προγραμμα λογω ορισμενων οπου κουραστηκαν την προηγουμενη μερα !!!! δηλαδη να σου λενε το περιφημο ' ελευθερο προγραμμα ' και να μενεις μλκ. ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ . οταν δεν υπαρχει σωστος προγραμματισμος και οργανογραμμα ειναι βεβαιο πως η αποτυχια και η δυσαρεσκεια θα υπαρξουν . οπως ακριβως και με τις μοτο . αν θελεις να αλλαξεις λαδια, υγρα φρενων , λαδι στα πηρουνια ή αντιψυκτικο , δεν θα βαζεις την ποσοτητα ή υλικα που σου κατεβαινουν στο κεφαλι. οσοι μπορουν και μας επισκευθουν στην ετησια εκδρομη καλως να ΄ρθουν . οσοι δεν θελουν , ας περασουν το σ/κο τους καπου αλλου . εμεις εκει θα ειμαστε ( πρωτα ο θεος) και καλη ανταμωση



kolythas
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 55
Joined: 03 Dec 2010 15:12
Location: athens
Contact:

Post by kolythas »

[quote:c6125680b9="bocaros"]να κανονισουμε να παμε μαζι.[/quote:c6125680b9]
αν δεν δουλευω θελω να ερθω και εγω μαζι με ενα φιλαρακι αν μας δεχεστε


koly

Guest

Post by Guest »

οταν μαθ3ις για το αν δουλ3υ3ις μιλα μου να κανονισουμ3.
ουτ3 3γω ξ3ρω αν ιμαι δ3κτος χωρις να δηλωσω κανονικη συμμ3τοχη , 3λπιζω να απαντησουν αυτοι που ξαιρουν.

σορυ για τα τριαρια δ3ν 3χω 3ψιλον στο πληκτρολογιο



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

Μόλις γύρισα και εγώ από διακοπές και μετά λύπης μου διάβασα το θέμα
Σαν μέλος του συμβουλιου μπορώ να πω οτι όποιος έχει οποιοδήποτε πρόβλημα του παραχωρώ την θέση που έχω να τρέχει αυτός για τα προβλήματα της λέσχης αφιλοκερδώς εννοείται συν τα εξτρα πήγαινε έλα για να κανονίσεις συν τα τηλέφωνα συν τις βενζίνες συν την γκρίνια τα οποία πληρώνονται από εμας τους ίδους, μόνο και μόνο για να συντηρήσουμε αυτήν την παρέα.
Έχουν γίνει εκδρομές με πολύ χαμηλότερο κόστος μαζί με γλέντια ρεφενέ και τα σχετικά αλλα δεν έχω δει να ενδιαφέρεται κανένας, όλο τα ίδια και τα ίδια άτομα έρχονται.Την συνδρομή που πληρώνουμε κάθε χρόνο (αυτοί που πληρώνουμε) για να συντηρήσουμε την Τετάρτη που θα μαζευτούμε να πιούμε φτηνά την μπύρα μας και να καλαμπουρίσουμε, ρωτησε κανείς που τα βρίσκουμε ή ήρθε κάποιος νέος στο κλαμπ και τον πιάσαμε να πληρώσει συνδρομή για να τον κάνουμε πελάτη όπως πολλοί θα νομίζεται ή την μπύρα που θα κεράσουμε σε κάποιον νέο τα έχουμε βάλει στον προϋπολογισμό του τμήματος marketing της λέσχης, από την τσέπη ο καθένας τα βάζει γιατί έτσι έχουμε μάθει να συμπεριφερόμαστε απέναντι σε ένα μοτοσυκλετιστή.Ούτε διώξαμε κανέναν που δεν πλήρωσε συνδρομή,ούτε του απαγορεύσαμε την είσοδο στην λέσχη.Πρέπει να καταλάβετε όμως οτι δεν έχουμε τίποτα τσουβάλια με λεφτά, ούτε άπλετο χρόνο για να ικανοποιούμε κάθε γούστο
Ούτε ελιτ είμαστε ούτε προύχοντες ούτε μπουρζουαζία ούτε τουριστικό γραφείο.Εργαζόμενοι είμαστε και πολλοί άνεργοι που απλά μας αρέσει η παρέα ,λειτουργούμε συλλογικά και βάζουμε από τον χρόνο και από την τσέπη μας για να μπορέσουμε να συντηρήσουμε την παρέα.
Μην έχετε την εντύπωση οτι τις εκδρομές που αποφασίζουμε δεν πληρώνει το συμβούλιο ή έχουμε κάποια ειδική μεταχείρηση.Πάντα προσπαθούμε να βρούμε την οικονομικότερη λύση για αυτά που ζητάμε, γιατί και εμείς αυτά πληρώνουμε.Όποιος πιστεύει οτι τον κοροϊδεύουμε οτι οτι κάνουμε αρπαχτές μπορεί ελεύθερα να αναλάβει αυτός να τρέχει για την διοργάνωση των εκδηλώσεων της λέσχης, για να κανονίσει με μαγαζιά,μενού,να βρει σχέδια για τις μπλούζες,να τις τυπώσει κτλ κτλ κτλ


Και για του λόγου του αληθες αν και δεν μου αρέσει να απολογούμαι απλά θέλω να καταλάβουν μερικοί με πιο γνώμονα επιλέχτηκε το εν λόγω ξενοδοχείο
1.Είναι κοντά και το κόστος της βενζίνης είναι ελάχιστο,καθώς και το κόστος συντήρησης της μηχανής
2.Μπορούν να έρθουν άνθρωποι που εργάζονται και το Σάββατο γιατί είναι κοντά
3.Θα μπορεί να φιλοξενήσει τα άτομα που θα μαζευτούμε και δεν θα τρέχουμε τελευταία στιγμή για να κοιμησουμε κόσμο (που αποφάσισε τελευταία στιγμή να έρθει) από εδώ κι από κει και να σπάσει και η παρέα
4.Ξενοδοχείο ήταν η μόνη λύση καθως ο καιρός είναι άστατος(πέρυσι στην Πανελλήνια που είχε γίνει σε camping Ιούνιο μήνα και φάγαμε ψωφόκρυο και βροχή).Ο Σεπτέμβρης δεν πάει πίσω
5.Από όσες επιλογές είχαμε ήταν το μόνο ξενοδοχείο στο οποίο θα μπορούμε να γλεντήσουμε χωρίς να χρειαστεί να μας σταματήσουν νωρίς με αποτέλεσμα να φύγουν κάποιοι μεθυσμένοι και να υπάρξει κίνδυνος ατυχήματος καθώς και να σπάσει η παρέα
6.Έχουμε επιπλέον εκπτώσεις σε δραστηριότητες και ποτά-φαγητά
7.Υπάρχουν μέλη της λέσχης με οικογένεια και τους έρχεται πιο οικονομικά
8.Τέλος τα 35 ευρώ για βραδυνό,πρωινό,μπλουζάκι,αυτοκόλητα και διαμονή δεν μου φαίνονται πολλά λεφτά

Όποιος θέλει μπορεί να πάρει τον φιλαράκο του και να πάει εκδρομή όπου γουστάρει, είναι επιλογή του, όπως επιλογή του είναι αν θα συμμετάσχει ή όχι σε μια εκδρομή. Όποιος πάλι θέλει να έρθει μονοήμερη για καφέ κανένα πρόβλημα.Ποτέ δεν έχουμε διώξει κόσμο, ούτε θεωρούμε τους εαυτούς μας μοναδικούς και αυθεντίες

Περισσότερα από κοντά την Τετάρτη στην λέσχη Νάκου 3 Αθήνα μετά τις 21:00



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

και για τον λόγο του αληθες
Ήχοι του δάσους
Κόστος τριημέρου 20 ευρώ που ήταν το εισητήριο για το φεστιβαλ και σε αυτό συμπεριλαμβανόταν και η κατασκήνωση
Φαγητό και ποτά ρεφενέ μεταξύ μας.Ψήσαμε σε ψησταριά, είχαμε καβάντζα σκέπαστρο που μας κράτησε η ΛΕΜΑΦΩ και αυτό όχι γιατί είμαστε ωραίοι, απλά κάποιοι έτρεξαν να πάνε να αγοράσουν και να συννενοηθούν
BBQ Party
έχεις αγοράσει πολλές φορές σουβλάκι με 1 ευρώ και μπύρα με 1 ευρώ, ενώ έπαιζε η μουσικούλα δίπλα από την θάλασσα,είχε φως να βλέπουμε να χορέψουμε και τα σουβλάκια τα κεμπαπ έρχονταν έτοιμα ψημένα κουβαλημένα και έχει άλλος την ευθύνη στην Δημοτική αστυνομία
ρεμπέτικη βραδυά
Έχεις φάει πολλές φορές με 5 ευρώ σουβλάκια και έχεις ακούσει ζωντανή μουσική?Τα μέλη δεν πλήρωναν τίποτα
Καθαρά Δευτέρα στην Κρήτη
Πόσοι δήλωσαν συμμετοχή από εδώ μέσα?
Σε πόσους δεν άρεσε το ξενοδοχείο?
Εκδρομή ΑράχωβαΔήλωσε κανείς συμμετοχή και δεν έμεινε ικανοποιημένος,ή δεν έφαγε από τα δύο αρνιά και τα σουβλάκια
Όταν είχαμε πάει στην Βλαχιά στην Εύβοια ελεύθερο camping ποιοι ήρθαν που ήταν και τελείως τζάμπα?


Είχε μιλήσει κανένας τότε για τιμές,ήρθε και δεν του άρεσε?Ίδρωσε να ψάξει να ρωτήσει?Όποιος έχει αντιρήσεις και ενστάσεις καλό είναι να δει παλιότερες εκδηλώσεις και αναλογιστεί τον κόπο των ανθρώπων που έτρεξαν, μέλη του συμβουλίου και μη για να περάσουμε όλοι καλά



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

Όσο για τον xrvclub είναι ένα και μοναδικό άτομο το οποίο σπαταλά χρόνο από την οικογένειά του και την προσωπική του ζωή για να συντηρήσει μόνος του και να έχει την γενική εποπτεία του site χρόνια τώρα αφιλοκερδώς μόνο και μόνο για να συμβάλει και αυτός με τις γνώσεις του και την τρέλα του στην διατήρηση της λέσχης χωρίς να είναι μέλος του ΔΣ



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

Μετά από απόφαση του ΔΣ χτες το βράδυ,η συμμετοχή στην Πανελλήνια για το μονοήμερο είναι 10 ευρώ στα περιλαμβάνεται το μπλουζάκι και τα αυτοκόλλητα
Όποιος θέλει να δηλώσει συμμετοχή για μονοήμερο ή το διήμερο ας με ενημερώσει μαζί με το νούμερο της μπλούζας που φοράει έγκαιρα γιατί η μπλούζες σύντομα θα είναι έτοιμες



User avatar
korobilis7
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1349
Joined: 12 Mar 2010 23:42
Location:
Contact:

Post by korobilis7 »

ειμαι καινουριος στην λεσχη...παρακολουθω οσο το δυνατον τις οποιες εκδηλωσεις γινονται και ειμαι σε θεση να επιβεβαιωσω τον jockey66 για το τρεξιμο του διοικητικου συμβουλιου,οπως και για τις προσπαθειες που γινονται για την οργανωση των εκδηλωσεων σε ολους τους τομεις και για την καλυτερη εξυπηρέτηση ολων μας...



PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

(Μετά από απόφαση του ΔΣ χτες το βράδυ,η συμμετοχή στην Πανελλήνια για το μονοήμερο είναι 10 ευρώ στα περιλαμβάνεται το μπλουζάκι και τα αυτοκόλλητα
Όποιος θέλει να δηλώσει συμμετοχή για μονοήμερο ή το διήμερο ας με ενημερώσει μαζί με το νούμερο της μπλούζας που φοράει έγκαιρα γιατί η μπλούζες σύντομα θα είναι έτοιμες)



ειδατε τελικα οτι απο την συζητηση προστεθηκε κατι καινουργιο?????


jesus loves you

jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

[quote:b738b515f2="PASAS"](Μετά από απόφαση του ΔΣ χτες το βράδυ,η συμμετοχή στην Πανελλήνια για το μονοήμερο είναι 10 ευρώ στα περιλαμβάνεται το μπλουζάκι και τα αυτοκόλλητα
Όποιος θέλει να δηλώσει συμμετοχή για μονοήμερο ή το διήμερο ας με ενημερώσει μαζί με το νούμερο της μπλούζας που φοράει έγκαιρα γιατί η μπλούζες σύντομα θα είναι έτοιμες)



ειδατε τελικα οτι απο την συζητηση προστεθηκε κατι καινουργιο?????[/quote:b738b515f2]
Όλοι το είδαν.
Εσύ είδες όλο αυτό το κατεβατό που έγραψα?



PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

[quote:8d9dab8f47="jokey66"][quote:8d9dab8f47="PASAS"](Μετά από απόφαση του ΔΣ χτες το βράδυ,η συμμετοχή στην Πανελλήνια για το μονοήμερο είναι 10 ευρώ στα περιλαμβάνεται το μπλουζάκι και τα αυτοκόλλητα
Όποιος θέλει να δηλώσει συμμετοχή για μονοήμερο ή το διήμερο ας με ενημερώσει μαζί με το νούμερο της μπλούζας που φοράει έγκαιρα γιατί η μπλούζες σύντομα θα είναι έτοιμες)



ειδατε τελικα οτι απο την συζητηση προστεθηκε κατι καινουργιο?????[/quote:8d9dab8f47]
Όλοι το είδαν.
Εσύ είδες όλο αυτό το κατεβατό που έγραψα?[/quote:8d9dab8f47]






???????προεδρε ή οτι αλλο εισαι δεν υπαρχει δικαιωμα σε αυτο το site να θεωρησει κανεις κατι ακριβο?????κανεις δεν εχει δικαιωμα να πει την γνωμη του???? κανεις δεν μπορει να ξεκινησει μια παραλληλη συζητηση σε ενα θεμα που εν τελει κατεληξε να βγει και κατι????
ή μηπως αν καποιος πει κατι διαφορετικο ξεκινα μια εξεγερση εναντιον του απο υποστηρικτες αλληλων?????

και ναι το κατεβατο ειναι πολυ ωραιο απλα μας λες τα αυτονοητα...κανεις δεν αμφεβαλε για τις ικανοτητες του συμβουλιου αλλα να μην του δωσουμε και το αλαθητο του πάπα. οπως προειπα μεσα απο αλληλοεπιθεσεις(τελικα τωρα καταλαβα οτι αυτο ηταν) κατι βγηκε,μια νεα αποφαση που στην αρχη δεν την ακουσαμε και αν δεν γινοταν θεμα δεν ξερω αν την ακουγαμε....ετσι αν εγω το ξεκινησα ολο αυτο τοτε πρεπει να σας πω.......παρακαλω.


jesus loves you

Post Reply