ΠΑΝΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 23-25/09/2011 Ερέτρια

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Αναφαίρετο δικαίωμα του καθενός να θεωρεί ότι θέλει...όπως επίσης και να λέει την γνώμη του όποτε θέλει..Γιατί όμως να μην υπάρχει και το δικαίωμα της απάντησης????Και τεκμηριωμένης μάλιστα της τελευταίας χωρίς να αναφέρονται (προς δημιουργία άσχετης εντύπωσης με τη Πανελλήνια) περιθωριοποίησεις,πάψιμο ζωής(!!!),ανάγκες πετρελαίου και αγοραπωλησίες μηχανών,ελίτ λέσχες ????Και γιατί όταν η απάντηση είναι στο ίδιο ύφος της ερώτησης να θεωρείται εξέγερση,αλληλοεπίθεση και ούτω καθ'εξής...Επίσης δεν θα ήθελα να λυπήσω κανένα σχετικά με το αποτέλεσμα της όλης αλληλογραφίας...αλλά μήπως να λάβετε υπ'οψιν (για όσους δεν γνωρίζουν) ότι το προεδρείο συνεδριάζει ΚΑΘΕ Δευτέρα οπότε κάποια τρέχοντα θέματα εμπλουτίζονται έτσι κι αλλιώς???....Παρακαλώ και από εδώ....


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

εγώ πάντως δεν κατάλαβα τπτ απο αυτα που έγραψες........
εχεχεχεχεχεχεχε

:lol: :lol:



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Κατάλαβες δεν κατάλαβες..δεν νομίζω να μην έρθεις το Σ/Κ στη Ερέτρια???Φτιάξε εκεί το πρόγραμμά σου και ρίξε ένα τηλέφωνο να κανονίσω για τη διαμονή σου!!!!!!!!


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

[quote:9d7492c3cf="PASAS"]

???????προεδρε ή οτι αλλο εισαι δεν υπαρχει δικαιωμα σε αυτο το site να θεωρησει κανεις κατι ακριβο?????κανεις δεν εχει δικαιωμα να πει την γνωμη του???? κανεις δεν μπορει να ξεκινησει μια παραλληλη συζητηση σε ενα θεμα που εν τελει κατεληξε να βγει και κατι????
ή μηπως αν καποιος πει κατι διαφορετικο ξεκινα μια εξεγερση εναντιον του απο υποστηρικτες αλληλων?????

και ναι το κατεβατο ειναι πολυ ωραιο απλα μας λες τα αυτονοητα...κανεις δεν αμφεβαλε για τις ικανοτητες του συμβουλιου αλλα να μην του δωσουμε και το αλαθητο του πάπα. οπως προειπα μεσα απο αλληλοεπιθεσεις(τελικα τωρα καταλαβα οτι αυτο ηταν) κατι βγηκε,μια νεα αποφαση που στην αρχη δεν την ακουσαμε και αν δεν γινοταν θεμα δεν ξερω αν την ακουγαμε....ετσι αν εγω το ξεκινησα ολο αυτο τοτε πρεπει να σας πω.......παρακαλω.[/quote:9d7492c3cf]
Οι διάλογοι τέτοιου είδους στο πληκτρολόγιο οδηγούν σε ένα και μόνο αποτέλεσμα.........την διαμάχη!
Από την αρχή δηλώνω οτι όποιος έχει οποιοδοίποτε πρόβλημα μπορεί να έρθει προσωπικά να το λύσουμε,χωρίς φατσούλες και χωρίς σχόλια που εμπεριέχουν ειρωνίες.Αυτός είναι ο λόγος ενός φόρουμ, να μας βοηθά να βρισκόμαστε και όχι να αναλωνόμαστε σε διαμάχες χωρίς ουσία
Δημιούργησες μια κατάσταση όχι γιατί ήθελες να έρθεις και σου φάνηκαν πολλά τα λεφτά αλλά γιατί ήθελες να πετάξεις την "γνώμη" σου όντας άσχετος από λέσχες και πόσο μάλλον από την δική μας, προβάλοντας ταυτόχρονα και την εικόνα του φιλελεύθερου ανυπότακτου ρομπεν των φτωχών ορκισμένου μέσα από το πληκτρολόγιο να υπερασπίσει αξίες και ιδανικά μιας αδικημένης κάστας μοτοσυκλετών, την στιγμή που η προσφορά σου στην μοτοσυκλετιστική κοινότητα περιορίζεται στο να ιδρώνουν τα χέρια σου πάνω στο πληκτρολόγιο.
Καταλήγεις μετά από ακατάσχετο βομβαρδισμό ατόμων και καταστάσεων που δεν γνωρίζεις, απλά εικάζεις από την καρέκλα και την οθόνη σου, να ζητάς και την δικαίωση.
Επειδή μου έδωσες να καταλάβω πολλά για το ποιόν σου δεν καταδέχομαι να σου απαντήσω σε οποιαδοίποτε άλλη δημοσίευσή σου και αυτό όχι γιατί είμαι καμια διάνοια, απλά με κουράζεις!



PASAS
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 76
Joined: 16 Jun 2010 20:58
Location: greece
Contact:

Post by PASAS »

ΠΡΟΕΔΡΕ Ή ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΙΣΑΙ..... ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΣΟΥ ΨΥΧΑΝΑΛΗΣΗ ΜΟΥ.....
ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΦΡΙΚΑΝΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ....
ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΝ ΚΑΤΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΛΕΣΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...
(ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΜΟ ΘΑ ΠΑΨΩ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ.)


jesus loves you

User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

κουλ ρε 'σεις! Τί τρωγόσαστε; :shock:

Δεν έχεις; Δεν πας. Μπορείς να βρεις; Πας. Έχεις πάλι πας. Δεν έχεις; Καλά να είμαστε και του χρόνου και να καβαλάμε ακόμα και θα πάμε. Τι πιάνεστε σαν τα κοκόρια; Πολλοί από εδώ θα θέλαμε να πάμε, αλλά δεν παίζει μαρούλι. Και αν δουλεύεις, δεν έχεις χρόνο!!! Κοινώς δεν φταίει κανείς από εμάς που γουστάρουμε, από αυτούς που θα πάνε ή απο αυτούς που το διοργανώνουν....


Cheers mates!!!


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

kolovos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 147
Joined: 24 Jul 2010 19:46
Location: athens
Contact:

ekdromh

Post by kolovos »

δωστε sex στο λαο για να ηρεμισει. ειρηνη ημιν !



User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

Λειβαδαρα!!!!! be cool αγορι μου..... ετοιμασε τα τσιπουρα και εγω θα φερω ταπερακι με σουτζουκακια μαζι μουν το Σαββατο το μεσημερι θα ειμαστε εκει.ξεκιναμε πρωτα ο Θεος μαζι με το Γιωργο που γνωρισες απο τα Μουδανια 07:30 απο Θεσ/νικη.θα στα εχω με αλουμινοχαρτο καλα κλεισμενα για να μην χασουν την γευση τους χαχαχαχαχαχα

Αν και ειναι νωρις ακομα εγω το ευχομαΙ απο τωρα!!!!

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!!


ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΜΕ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

[quote:467eac6104="Machos"]Λειβαδαρα!!!!! be cool αγορι μου..... ετοιμασε τα τσιπουρα και εγω θα φερω ταπερακι με σουτζουκακια μαζι μουν το Σαββατο το μεσημερι θα ειμαστε εκει.ξεκιναμε πρωτα ο Θεος μαζι με το Γιωργο που γνωρισες απο τα Μουδανια 07:30 απο Θεσ/νικη.θα στα εχω με αλουμινοχαρτο καλα κλεισμενα για να μην χασουν την γευση τους χαχαχαχαχαχα

Αν και ειναι νωρις ακομα εγω το ευχομαΙ απο τωρα!!!!

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!!!![/quote:467eac6104]
Φέρε το ταπεράκι και μην ανησυχείς για τα υπόλοιπα!!!

Καλό δρόμο!



mariajo
Νέοπας
Posts: 2
Joined: 07 Oct 2009 21:46
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by mariajo »

λιγο δυσκολο για να φτασει το ταπερακι μεχρι ερετρια νικολακη θα τα φαμε στο δρομο τα σουτζουκακια :P :P :P :P :P :P :P :P
καλη ανταμωση να εχουμε.φιλακια στην ματινα. :roll:


ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗ ΠΟΥΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΓΡΙΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!

User avatar
korobilis7
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1345
Joined: 12 Mar 2010 23:42
Location:
Contact:

Post by korobilis7 »

σουτζουκακια διαβαζω...μαχο απο οτι ειδα η μπαγαζιερα σου ειναι σαν την τσαντα του sportbilly...παρακαλω το δικο μου ταπερακι να παραμεινει απειραχτο!!!!(ακους μαρια??)...καλο δρομο να εχετε και με το καλο να ανταμωσουμε...



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Post by jokey66 »

Παρακαλώ το δικό μου να σφραγιστεί με μολυβοσφραγίδα.
Το ταπεράκι θα εξεταστεί επιμελώς για ίχνη παραβίασης.
Για το δρόμο να σας στείλω σαντουϊτσάκια



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Φιλαράκι..πρόσεχε..αυτοί οι από επάνω άλλο πράγμα εννοούν όταν λένε σάντουιτς!!!!!!!!!!!!


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

Χμμμμμμμμ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

λες ρε Νικο????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

και φαινονται καλα παιδια γαμωτο....... :D :D :D :D :D :D :D :D :D


ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟ ΛΕΩ ΘΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ...ΜΕ ΠΑΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Καλά...έλα εσύ χωρίς τα σουτζουκάκια και θα δείς!!!!!!!


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

Post Reply