ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΝΟΤΙΩΝ 10/12/2011

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΒΟΡΕΙΩΝ ΚΑΙ ΝΟΤΙΩΝ 10/12/2011

Post by Strider »

Υπαρχει μια φιλοδοξη προσπαθεια να μαζευτουμε οι ''νοτειοι'' με τους ''βορειους'' μεσα στο Δεκεμβριο για να παμε κοντρα στην οικονομικη κριση,στο κρυο και να γινει μια μικρη,οχι ευκολη,(λογω εποχης)διημερη εκδρομη και να γνωριστουμε και καποιοι ΟΝ-OFF-αδες.... Μιας και θα η προταση εχει πεσει στα: aprilia bikers,varaderoforum,v-stromforum,transalp,imotoforum και εδω...πιο πολλες συμμετοχες αυτη τη στιγμη εχουμε απο το v-strom..Ειναι νωρις ακομα φυσικα...

οποτε εχουμε και λεμε...

Τελικο Πρόγραμμα. διημερης εξορμησης στο Βολο Σαββατο 10/12/2011

1.Αναχώρηση υπολογίζοντας άφιξη περι 12.30-13.00 στο Βόλο. Με δυο στασεις στα καμμενα Βουρλα και στη Παραλια Πελασγιας(απο Αθηνα)

Για τους Αθηναίους η διαδρομή http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp *** 326 χλμ περίπου 3,5 με 4 ώρες διαδρομή κόστος σε κάυσιμα περίπου απο 26 ευρω εως 37ευρω αναλογα τη μηχανη + διοδια

Για τους Θεσσαλονικείς η διαδρομή http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp *** 207 χλμ περίπου 2,5 ώρες διαδρομή κόστος σε κάυσιμα περίπου απο 17 ευρώ εως 22 ευρω αναλογα τη μηχανη + διοδια


2. Αφιξη στο * ξενοδοχειο και τακτοποίηση στα δωμάτια. (αναμονή άφιξης όλων των συμμετεχόντων-οργανωση)


3. Περιήγηση στην Πόλη του Βόλου και ζεστό καφεδάκι (3-4 ευρω)και μεταξυ μας γνωριμια(φωτογραφίες,βιντεο και συζήτηση για την επιλογή φαγητού)


4. ** Φαγητό (κοστος περιπου απο 15 ευρω εως 25 ευρω το ατομο)


5. Ελευθερος χρόνος- ξεκουραση (πιθανόν για όσους ήπιαν παραπάνω και θέλουν να ξαπλώσουν) η για τους πιο ορεξατους και ξεκουραστους βολτα-διαδρομη Βόλος - Μηλιές.(καφεδακι και φωτογραφιες στο σιδηροδρομικό σταθμό) 30 χλμ περίπου 50 λεπτα διαδρομή κόστος σε κάυσιμα περίπου 6 ευρώ http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp ***


6. Ελευθερος σχεδιασμός για το υπόλοιπο βραδυ (Ο Βόλος έχει πολύ όμορφα μπαράκια) (κοστος 8-10 ευρω το ποτο)


Κυριακη 11/12/2011


1. Ξύπνημα και προετημασία για checkout


2. Πρωινο στο ξενοδοχειο(προπληρωμενο)


3. Check out και αναχώρηση για διαδρομή Βόλος - Γλαφυρά - Κανάλια (φαγητό εδώ ψητό)(15ευρω εως 25ευρω το ατομο) 47χιλιομετρα κοστος βενζινης 10 ευρω περιπου. http://www.apostaseis.gr/loc_ap/odigikes-apostaseis.asp ***


4. Χαλαρη προετοιμασία για αναχώρηση μετα το φαγητο - λιμνη Κάρλα(φωτο-ομορφιες!) και από εκεί Εθνικη Οδο στον κόμβο Βελεστίνου,χαιρετισμος, και οι Βόρειοι πάνω οι Νότιοι κάτω.. 26 ευρω εως 37ευρω αναλογα τη μηχανη + διοδια για Αθηνα 17 ευρώ εως 22 ευρω αναλογα τη μηχανη + διοδια για Θεσσαλονικη


5. Αναχώρηση και καλή επιστροφή.


* Ξενοδοχεια

1. Πόλη του Βόλου http://www.hotelsline.gr/Roussas/ Hotel Roussas τιμή 35 ¤ (δίκλινο
2. Περιχοή Ν. Ιωνίας (τσιπουράδικα) http://www.anastasiahotel.net/ Hotel Αναστασία 47 ¤ (δίκλινο)
3.Πολη του Βολου http://www.philippos.gr/index.php?optio ... =5&lang=el 50¤ (δικλινο)
4.Πολη του Βολου http://www.hotelalexandros-volos.com/in ... olos_hotel 50-55¤ (δικλινο)
Και οποιες αλλες προτασεις μεσα στο Βολο δεκτες....


** Φαγητο

1. Στον Βόλο, στα τσιπουράδικα Ναυτιλία στην παραλία, στον Παπαδή κοντά στο ξενοδοχείο «Φίλιππος» στο κέντρο, στον Κάβουρα στο κέντρο, στον Μονοσάνδαλο στην παραλία, για περίπου 70 διαφορετικά πιάτα που είθισται να συνοδεύουν το τσίπουρο
2.Στη Νέα Ιωνία, στα τσιπουράδικα Καρακατσάνης,Χαλκιάς και Μπόκος
3. Στην Αγριά, στο τσιπουράδικο Τζίμης στην προκυμαία.
4. Καλό και φτηνό φαγητό στο Θεολόγη στη δημάρχου γεωργιάδου
5. Για μπύρα παίζει το Baltazar και ο κουρσάρος που είναι στην Ιάσονος απέναντι από την ΤτΕ..Τα μαγαζιά είναι Rock-άδικα και τα σπάνε

*** Στις αποστασεις
στο πρωτο χαρτη βαζεις ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ
στο δευτερο χαρτη βαζεις ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΒΟΛΟ
στο τριτο χαρτη βαζεις ΑΠΟ ΒΟΛΟΣ ΣΤΟ ΜΗΛΙΕΣ
στο τεταρτο χαρτη βαζεις ΑΠΟ ΒΟΛΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΛΑ ΜΕΣΩ ΓΛΑΦΥΡΑ
Για να δειξει τις διαδρομες....

Κοστος για ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ απο 135 μεχρι 222 αναλογα το ξενοδοχειο και αν ειναι δικαβαλος!
Κοστος για ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΙΣ απο 110 μεχρι 195 αναλογα το ξενοδοχειο και αν ειναι δικαβαλος!

Ελπιζω να συμφωνητε με τα παραπανω!! Αν εχετε κατι καλυτερο για διαμονη ευπροσδεκτο!!

Ελπιζω να μη σας κουρασα!

θα χαρουμε παρα πολυ να δουμε και καποια africa στην εκδρομη!

οσοι πιστοι προσελθετε!!

Εχουμε και λιγες συμμετοχες απο Θεσσαλονικη...για κουνηθητε οι Βορειοι!!!



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

μπραβο παιδια... εγω δεν μπορω λογω οικονομικων μου κοψαν τα μισα χρηματα (και αρκετοι μελη λεσχων εχουν απολυθει.....)

ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ 8-10 ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΤΟ ΒΟΛΟ!!!!!! :shock: :shock:
ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΛΟΠΗ ΕΝ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ..........


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

[quote:4efb38d9d0="africanos31"]μπραβο παιδια... εγω δεν μπορω λογω οικονομικων μου κοψαν τα μισα χρηματα (και αρκετοι μελη λεσχων εχουν απολυθει.....)

ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ 8-10 ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΤΟ ΒΟΛΟ!!!!!! :shock: :shock:
ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΚΛΟΠΗ ΕΝ ΓΝΩΣΗ ΜΑΣ..........[/quote:4efb38d9d0]

Δεν ξερω τις τιμες για ποτακι στον Βολο και ετσι εβαλα μια τιμη που μου φανηκε ''φυσιολογικη''....Μπορει να κανω και λαθος!

Δυστηχως η οικονομικη πραγματικοτητα ειναι ασχημη για πολλους απο εμας και καπως ετσι ξεκινησε και η ιδεα για την εκδρομη...σαν ''επανασταση'' στη κριση..

Αλλα αν υπαρχουν ζορια και υποχρεωσεις σιγουρα προηγουνται μιας εκδρομης...θα χαρουμε να δουμε εστω μια-δυο μηχανες και απο εσας....
Εχουμε καιρο ακομα να το σκεφτητε... :)



mimitlis
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 61
Joined: 20 Oct 2010 00:31
Location: kalamata
Contact:

Post by mimitlis »

μπραβο παιδια.καιρο τωρα,και οχι μονο εγω,ειναι φορες που κοιταω το μηχανακι και ξερω.....δε παιρναμε καλα μεταξη μας.η σχεση μας εχει ξεφτισει.δε τη καβαλαω οπως παλια και σιγουρα οχι με τις ωρες.δε τη γεμιζω οπως τοτε(που γεμιζε με 27¤),δε τη ζεσταινω καλα το πρωι οπως πρωτα....κτλ.Ε λοιπον κουκλα ετοιμασου!!!θα σε παω να γνωρισεις τα αδερφια σου.δευτερη τομπα ανορθοτη(αν και με το κρυο δε νομιζω)κατω απο τη σελιτσα τονυ tank bag σαμαρια ακουστικα μπαλακλαβες κρανη τεμπελη και.........ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ:ΩΡΑ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ??????
ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΑΠΟ ΠΕΛΟΠΠΟΝΗΣΟ- ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ-ΝΑ ΜΑΖΟΧΤΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ.ΤΥΧΩΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ PM.ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ:ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ TWIN ΜΑΣ


ολη τη νυχτα τρεχαμε και το πρωι μας πιασανε

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

Πω πω φίλε μου...με ταξιδεψες πολύ πίσω!! Όταν η καλή μου παλιά Africa με γλυκοκοιταζε και μου ζήταγε να ταξιδέψουμε παρέα!τα 3.5 χρόνια που πέρασα μαζί της ήταν απλά απροβλημάτιστα και υπέροχα!! Μετά λόγω οικονομικών Θεμάτων την πούλησα..και δύο χρόνια...χαρμάνι!
Τώρα αποκτησα ένα caponord και έχω υποσχεθεί στον ευατο μου να τη χαρώ όσο μπορώ!

Η αναχώρηση θα είναι πρωινή...λέμε γύρω στις εννιά! Παρόλα αυτά το αλλάζουμε αν χρειαστεί και το κάνουμε δεκα για να προλάβετε! (δηλαδή,ξεκινάτε 8 από κάτω και βρισκόμαστε 10 με 10:30 Αθήνα και ξεκιναμε...τόσο δεν είναι από κάτω? Η λέω λίγο?) πιο αργά είναι λίγο δύσκολο
συμφωνείς;

Πάμε δυναμικά να το χαρούμε και να ξεχάσουμε για λίγο όλους αυτούς που έχουν καταδικάσει στην απραξία!!



User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

Παντως μπραβο mimitlis!! βαζεις τα γυαλια σε πολλους απο εμας τους Αθηναιους...Αν καταφερεις και ερθεις απο εκει και ακολουθησεις μεχρι το Βολο σου βγαζω το καπελο!!! ξερεις να χαιρεσαι τη μηχανη σου!!! παντως για να ξερεις στη παρεα θα(πιθανως)παιζουν απο 600-αρια(transalp) εως 1200-αρια(gs 1200)..
Και αν μαζεψεις και αλλους θα σε ανακυρησουμε τον συνδεσμο μας στο Νοτο!!!!
Αντε με το καλο!!

(ισως να ειναι η πρωτη βολτα ενος καινουργιου θεσμου που ισως καθιερωθει και γινει σε ετησια βαση και εμεις θα ειμαστε εκει παρολες τις αντιξοοτητες!!)



mimitlis
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 61
Joined: 20 Oct 2010 00:31
Location: kalamata
Contact:

Post by mimitlis »

ευχαριστω για τη φιλοφρονηση αλλα δεν ειμαι μονο εγω που βρισκω εστω ενα σ/κ το μηνα για βολτα, ενα καφε,μια επισκεψη σε φιλους στην επαρχια αφρικανους και μη.Για μενα που μεγαλωσα με μηχανοπαρεες, τωρα που λογο της δουλειας εχω φυγει απο την αθηνα,ειμαι ακομα πιο δυσκολο να βρω συνταξιδιωτες.Και με την ευχερια να κανουν ενα ταξιδι.Παρολα αυτα βλεπω τον εαυτο μου σαν τον οδηγο μιας africa twin.Και τι να το κανω ενα africa αραγμενο?Με ποναει η ψυχη μου οταν δε τη κινω για κανα δυο-τρεις μερες.Και στο κατω κατω γιατι πηρα africa?Για να μπορω να περνω μερος σε τετοιες εκδρομες!!!!η μηχανη ειναι τροπος ζωης και εκφρασης οχι απλα μεσο μεταφορας.Παντως απο τη στιγμη της ανακοινωσης εχω ενθουσιαστει και περιμενω με ανυπομονησια.
p.s. απο ξενοδοχεια ειναι και το φιλοξενια που βολευει.


ολη τη νυχτα τρεχαμε και το πρωι μας πιασανε

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

http://www.aegli.gr/profile.php


Βρηκαμε και αυτο το ξενοδοχειο
τιμες:45 μονο...55 διπλο...65 τριπλο....με πρωινο!!
το μεγαλο πλεονεκτημα ειναι οτι εχει [u:057995594a][b:057995594a]parking[/b:057995594a][/u:057995594a] και ειναι 2 στενα πιο κατω απο τα τσιπουραδικα(οποτε γυρναμε με τα ποδια χωρις αγχος)
Επισης εχει 87 δωματια οποτε χωραμε ανετα...


Ενδιαφέρον συμμετοχής:

1. Strider
2.
3.
4.
5.

Οσοι ενδιαφερονται(και δε πανε στην ορεινη φυσικα) ας δηλωσουν σιγα-σιγα συμμετοχη για να κανονισουμε και τα δωματια(γιατι ηδη εχουμε λαο απο αλλα forum)...(βεβαια ειναι νωρις ακομα,αλλα γυρω στη 1η δεκεμβριου πρεπει να ξερουμε)
καλο ειναι,αν καποιος ειναι δικαβαλος να το γραφει.



mimitlis
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 61
Joined: 20 Oct 2010 00:31
Location: kalamata
Contact:

Post by mimitlis »

[quote:0f15f2372b="Strider"]http://www.aegli.gr/profile.php


Βρηκαμε και αυτο το ξενοδοχειο
τιμες:45 μονο...55 διπλο...65 τριπλο....με πρωινο!!
το μεγαλο πλεονεκτημα ειναι οτι εχει [u:0f15f2372b][b:0f15f2372b]parking[/b:0f15f2372b][/u:0f15f2372b] και ειναι 2 στενα πιο κατω απο τα τσιπουραδικα(οποτε γυρναμε με τα ποδια χωρις αγχος)
Επισης εχει 87 δωματια οποτε χωραμε ανετα...


Ενδιαφέρον συμμετοχής:

1. Strider
2. mimitlis
3.
4.
5.

Οσοι ενδιαφερονται(και δε πανε στην ορεινη φυσικα) ας δηλωσουν σιγα-σιγα συμμετοχη για να κανονισουμε και τα δωματια(γιατι ηδη εχουμε λαο απο αλλα forum)...(βεβαια ειναι νωρις ακομα,αλλα γυρω στη 1η δεκεμβριου πρεπει να ξερουμε)
καλο ειναι,αν καποιος ειναι δικαβαλος να το γραφει.[/quote:0f15f2372b]


ολη τη νυχτα τρεχαμε και το πρωι μας πιασανε

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

Ενδιαφέρον συμμετοχής:

[u:fb96ec7bf9][b:fb96ec7bf9].. Nickname ...... Ατομα ........ Μηχανη ........ πιθανοτητες να ερθω[/b:fb96ec7bf9][/u:fb96ec7bf9]

1. ...Strider ............ 2 .......... Caponord ............... (99%)
2. mimitlis
3.
4.
5.



User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

1. MILT (2 ατομα) v-strom
2. VENIZELOS(1 ατομο) v-strom
3.Γιώργος ( 1 ατομο) aprilia.
4. frankxgr (1 ατομο) (90% )
5. xstelios
7. Grasshopper (1 ατομο) v-strom (50%)
8.C/O (1 ατομο) v-strom (80%)
9.Panos-wolf (2 άτομα), Caponord (95%) (ΑΘΗΝΑ)
10.nontas78 (2 άτομα), pegaso 650ie (95%)
11.naftilos (1 άτομο), pegaso 650ie (95%)
12.giannis (1 ατομο), dd1200 (90%)
13.ststrada (2 άτομα). strada (95%)
14.freco (2 άτομα) strada (95%)
15. iannag
16.mimitlis
17.
18.



Οτι δε ξερω παρακαλω συμπληρωστε το.....

αν καποιος εχει γνωστους η φιλους που ξερει οτι θα ερθουν ασ τους γραψει εδω...



mimitlis
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 61
Joined: 20 Oct 2010 00:31
Location: kalamata
Contact:

Post by mimitlis »

[quote:6ae8ceccb7="Strider"]1. MILT (2 ατομα) v-strom
2. VENIZELOS(1 ατομο) v-strom
3.Γιώργος ( 1 ατομο) aprilia.
4. frankxgr (1 ατομο) (90% )
5. xstelios
7. Grasshopper (1 ατομο) v-strom (50%)
8.C/O (1 ατομο) v-strom (80%)
9.Panos-wolf (2 άτομα), Caponord (95%) (ΑΘΗΝΑ)
10.nontas78 (2 άτομα), pegaso 650ie (95%)
11.naftilos (1 άτομο), pegaso 650ie (95%)
12.giannis (1 ατομο), dd1200 (90%)
13.ststrada (2 άτομα). strada (95%)
14.freco (2 άτομα) strada (95%)
15. iannag
16.mimitlis (2ατομα)africa(99%)
17.
18.



Οτι δε ξερω παρακαλω συμπληρωστε το.....

αν καποιος εχει γνωστους η φιλους που ξερει οτι θα ερθουν ασ τους γραψει εδω...[/quote:6ae8ceccb7]


ολη τη νυχτα τρεχαμε και το πρωι μας πιασανε

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

1. MILT (2 ατομα) v-strom
2. VENIZELOS(1 ατομο) v-strom
3.frankxgr (1 ατομο) (90%
4 . xstelios
5. Grasshopper (1 ατομο) DL650A v-twin 90 degrees DOHC (99.99999999%)
6.C/O (1 ατομο) v-strom
7.Panos-wolf (2 άτομα), Caponord (95%) (ΑΘΗΝΑ)
8.naftilos (1 άτομο), pegaso 650ie (95%)
9.giannis (1 ατομο), dorsoduro (90%)
10.ststrada (2 άτομα). strada (95%)
11.freco (2 άτομα) strada (95%)
12. iannag
13.ακης ducati multistrada (1 ατομο)
14.kostas (1 ατομο)dd750
15.mimitlis (2ατομα)africa(99%)
16. apopsi21 ( 2 ατομα ) V στρομ ( 50%)
17.panosk17(1 ατομο) V strom k9 (50%)
18.ronin dorsoduro (80%)
19.aloadin (1 ατομο) trail (90%)
20.

φιλε mimitli θα συναντηθουμε στο 31ο χιλιομετρο Αθηνων-Λαμιας 9:00 το πρωι(δυστηχως) και θα αναχωρησουμε 9:30 απο εκει.Δε ξερω αν σου ειναι ευκολο να ξεκινησεις τοσο νωρις απο κατω...Μακαρι να μπορεις. οι πιο πολλοι θελουν να ξεκινησουμε νωρις δυστηχως..σε περιμενουμε και πριν τη συναντηση φουλαρε οπου βρεις(εντος Αττικης)γιατι θα ειμαστε πολλες μηχανες για να σταματησουμε μονο για μια μηχανη.



mimitlis
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 61
Joined: 20 Oct 2010 00:31
Location: kalamata
Contact:

Post by mimitlis »

γεια σου φιλε.δε ξερω αν το βλεπεις αλλα μαλλον ο μονος απο το club που ακολουθει ειμαι εγω.ουτε η γυναικα μου δε θελει να ερθει,κρυωνει λεει.οσο για μενα πρεπει να ξυπνησω 5:30, να φορτωσω 6:15, να ξεκινησω κατα τις 7 να χει ξημερωσει κιολας,να φτασω στην αθηνα και να συναντηθουμε στις αφιδνες στις 9:15. μετα αλλα 300+χλμ για βολο.ετσι οπως το βλεπω...μονο αν φυγω παρασκευη μεινω αθηνα για να ξεκινησουμε μαζι.για πιο σιγουρα θα σε ενημερωσω παρασκευη βραδυ με νεο post.οπωσ και να εχει.


ολη τη νυχτα τρεχαμε και το πρωι μας πιασανε

User avatar
Strider
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 53
Joined: 16 Apr 2007 19:26
Location: Αθήνα
Contact:

Post by Strider »

[quote:d73494dfc8="mimitlis"]γεια σου φιλε.δε ξερω αν το βλεπεις αλλα μαλλον ο μονος απο το club που ακολουθει ειμαι εγω.ουτε η γυναικα μου δε θελει να ερθει,κρυωνει λεει.οσο για μενα πρεπει να ξυπνησω 5:30, να φορτωσω 6:15, να ξεκινησω κατα τις 7 να χει ξημερωσει κιολας,να φτασω στην αθηνα και να συναντηθουμε στις αφιδνες στις 9:15. μετα αλλα 300+χλμ για βολο.ετσι οπως το βλεπω...μονο αν φυγω παρασκευη μεινω αθηνα για να ξεκινησουμε μαζι.για πιο σιγουρα θα σε ενημερωσω παρασκευη βραδυ με νεο post.οπως και να εχει.[/quote:d73494dfc8]

Το βλεπω για αυτο και απευθυνομαι σε εσενα! επειδη σε κοβω μαχημο!!



Post Reply