Αλλαγή ονόματος

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[quote:196bfa3cd0="goldman"]Mπραβο ρε Ματθαιο γιατι αν και καθημενος (οταν γραφεις ) πολυ ΟΡΘΑ εμιλησες ..............[/quote:196bfa3cd0]

Δεν αντέχω ρε γαμώτο μου να τα βλέπω να γράφονται αυτά και ποσο μάλλον απο ατομα που υποτίθετε οτι ειναι μοτοσυκλετιστές !!!!
Ασε που πονάει το χερι μου και οταν πονάω η αδικία με πληγωνει περισσότερο
:evil: :evil: :evil:

Και μόνο βεσπες να εχει μια λέσχη με ενα ονομα και μια ιστορια σαν και αυτη πάλι δεν θα αλλάξει τίποτα
ασ αποκτήσουμε λιγο ανοικτό μυαλό και θα αλλάξουν πολά στον χώρο και την συνηδησή μας !!!!



User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

Κάποιοι νομίζω έχουν χάσει το νόημα των λέξεων και της σημασία μιας λέσχης και ενός forum.
Καλά θα κάνουν και ειδικά οι καινούργιοι να μάθουν την έννοια της λέσχης και του forum.
Μπορεί να σας βοηθήσει παιδία πολύ μια λέσχη όπως έχει βοηθήσει ολους μας,και αφηστε τα περι αλλαγης ονοματος.


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
akisd@i
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 165
Joined: 11 Jan 2005 17:22
Location: Παντουυυυυυυ...
Contact:

Post by akisd@i »

Εγώ έχω να υποβάλω μια ερωτησούλα στον Byker/on-off. Στην λέσχη έχει έρθει ποτέ καμιά βολτούλα να δει τι παίζει ή απλά μπαίνει και γράφει εδώ μέσα, κριτικάρει και βγάζει χολή χωρίς να ξέρει τι του γίνεται? Όχι, γιατί εμένα μου φαίνεται ότι γίνεται το δεύτερο? Και ερωτώ... Πως γίνεται να έχεις άποψη χωρίς να ξέρεις τι ακριβώς παίζει?! Ε, ρε τι μου θυμίζει το ..."παλικάρι"!!!


Varadero addicted rider !!!!

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

Αστο βρε Ακη να πάει στα κομάτια μερες που ειναι
ασ μην εικάζουμε καλύτερα μπας και κρατήσουμε καμια ισορροπια και τα μυαλά μας στην θέση τους !!

Σε παρακαλώ δηλαδή !!!!

:oops: :roll:



User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

[quote:eff360b8ae="akisd@i"]Εγώ έχω να υποβάλω μια ερωτησούλα στον Byker/on-off. Στην λέσχη έχει έρθει ποτέ καμιά βολτούλα να δει τι παίζει ή απλά μπαίνει και γράφει εδώ μέσα, κριτικάρει και βγάζει χολή χωρίς να ξέρει τι του γίνεται? Όχι, γιατί εμένα μου φαίνεται ότι γίνεται το δεύτερο? Και ερωτώ... Πως γίνεται να έχεις άποψη χωρίς να ξέρεις τι ακριβώς παίζει?! Ε, ρε τι μου θυμίζει το ..."παλικάρι"!!![/quote:eff360b8ae]

ρε συ Ακη απο το στομα μου το πηρες τωρα.....και εμενα ρε γαμωτο κατι [b:eff360b8ae]με[/b:eff360b8ae] θυμιζει αυτο το ''παλλικαρι'' :wink:

λες τα φαντασματα του παρελθοντος να ξαναγυρισαν στον τοπο του εγκληματος? :D :D :D

φιλε μου επειδη βλεπω οτι το συνεχισεις το πραγμα γιορτινες μερες που ειναι και επειδη απ'οτι καταλαβα τα υπονοουμενα σου αφοραν εμας τους τρεις και ξερεις πολυ καλα ποιους εννοω ελα μια βολτα πρωτα απο τη λεσχη να μαθεις κιολας που ειναι και μετα θα μπορεσεις να εκφερεις γνωμη για το τι εστι [size=24:eff360b8ae]AFRICA TWIN CLUB [/size:eff360b8ae]
/color]

O.K? οσο για το να θελουμε να ονομαστει το club bbq club ή τσιοπουρο club αυτο ειναι αναμεσα στην πλακα που κανουμε μεταξυ μας και βασιζεται πανω στην καλη φιλια που εχει αναπτυχθει αναμεσα μας μεσα απο αυτη τη λεσχη

ευχαριστω πολυ

καλυνηχτα :wink:



User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

ααα!!!! και κατι που ξεχασα:

εχεις τελικα africa ή μηπως εχεις κανενα αλλο μηχανακι και ονειρευεσαι να την αποκτησεις?



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

Βρε σακί με ψύλους πως το κατάφερες το κοκκινο να σου βγει μαυρο ????

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Εγω πάντως συμφωνώ με το μπαικερ ον οφ...Υπάρχουν μοτοσυκλετιστές που όντως δεν ξερουν τι τους φταίει,τους φταίνε τα ελληνικά (αν και γραφουν με αγγλικούς όρους!!),του φταίει μάρκα της μοτοσυκλέτας τους και όχι ο τύπος της και ανήκουν στην κατηγορία β)ΦΙΡΔΙ-ΜΙΓΔΙ ΜΟΤΟ ΚΛΑΜΠ΄,υπάρχουν άλλοι μοτοσυκλετιστές που απλά δεν ξέρουν να οδηγούν οπότε δεν ξέρουν και κατά που πέφτει η λέσχη της μοτοσυκλέτας τους γιατί απλά ανήκουν στο α)ΤΟΥΡΛΟΜΠΟΥΚΙ ΜΟΤΟ ΚΛΑΜΠ,υπάρχουν κάποιοι που έχουν πάρει μηχανή (όχι φωτογραφική..) απλά για να πηγαίνουν μιά φορά την εβδομάδα για καφέ και ανήκουν στην κατηγορία
γ)ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΛΑΜΠ ΜΟΤΟ(και ο τελευταιος να κλεισει την πορτα) και απλά υπάρχουν άτομα που ανήκουν και στις τρείς παραπάνω κατηγορίες (το καταλαβες το υπονοουμενο ΜΕΓΑΛΕ!!!!)


Εάν ενδιαφέρεσαι για την λέσχη της ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ σου μπάικερ ον οφ θα πρέπει να ξέρεις ελπίζω και πόσο είναι η ετήσια συνδρομή που είναι το λιγότερο που μπορείς να κάνεις για την υπαρξή της παραπάνω λέσχης.Υπάρχουν άτομα από Νάξο,Κάλυμνο,Μεσολόγγι,Θεσσ/νίκη,Πύργο,Ολλανδία που είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους προς την λέσχη γιατί και αγαπάνε την λέσχη του άφρικα αλλά προπαντώς καταλαβαίνουν και τι προβλήματα αντιμετωπίζουν αυτοί που ασχολούνται με αυτήν..Υπάρχουν άτομα που έρχονται από Κόρινθο,Μέγαρα,Αγίους Θεοδώρους κάθε Τετάρτη στη λέσχη για να δώσουν το παρόν και να ανταλλάξουν και δυο κουβέντες με τα υπόλοιπα μέλη..Δεν κάθονται σπίτι τους,βάζουνε στο google τη λέξη Africa Twin και πάνε και γράφουνε ασυναρτησίες στα αποτελέσματα αναζητήσεων!!!Και πού σαι...δεν περιμένω ούτε να φανείς από τη λέσχη αλλά και ουτε και να ασχοληθείς παραπάνω από το να γράψεις και άλλα post εδώ πέρα από πράγματα που δεν ξέρεις (και ούτε πρόκειται να μάθεις)...Δυστυχώς στην Ελλάδα υπάρχουν πολλοί γραφικοί τύποι που με την ανωνυμία τους νομίζουν ότι κάνουν κάτι....Φιλαράκι...14 ναί 14 ολόκληρα χρόνια υπάρχει αυτή η λέσχη και εάν εσύ την ανακάλυψες τώρα τι να πώ..μπράβο αλλά εισαι ο εφτακοσιοστός-φεύγα που την έμαθες..Είναι άλλοι πρίν από σένα αλλά θα έρθουν και άλλοι μετά απο εσένα που θα γουστάρουνε και το Africa αλλά και τη λέσχη..Οπότε όπως καταλαβαίνεις τύποι σαν και εσένα περάσανε και δεν ακούμπησαν...


Μακάρι να βγώ ψεύτης και να σε δουμε από τη λέσχη (μη φοβάσαι,δεν δαγκώνουμε!) αλλά μάλλον χλωμό σε κόβω....Συνέχισε πάντως να γράφεις γιατί όπως αναφέρω συχνά ...Ο Κλίντ ¨Ηστγουντ το είχε πεί..η άποψη είναι σαν το κώλο..(κάτι παρόμοιο)....ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝΕ!


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
byker/on-off
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 12
Joined: 08 Dec 2006 18:52
Location:
Contact:

Post by byker/on-off »

ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΜΟΥ.ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ.ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΦΡΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟΣ.ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΕ ΕΙΡΩΝΕΥΤΗΤΕ ΑΛΛΟ,ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

Κανεις δεν σε εβρισε κανεις δεν ειπε πουθενα οτι δεν δεχόμαστε διαφορετικές απόψεις η οτιδεν συζητάμε και κανείς ποτέ δεν εδιωξε κανέναν
οπότε μάλλον οτι θέλεις να δεις βλέπεις !!!
Το αν εχεις Αφρικα , η οτι άλλο ποσός μας ενδιαφέρει και αυτό προσπαθούμε να σου πούμε , αλλά δεν μπορεις να λές για κάτι το οποιο δεν γνωρίζεις και απλώς να εικάζεις .
Καλή Χρονια και σε εσένα και με μεγαλήτερη αντίληψη και προσοχή !!!!



User avatar
naxiotis
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 354
Joined: 14 Dec 2005 10:29
Location: NAXOS
Contact:

Post by naxiotis »

τι να σας πω :oops:


τις λίγες φορές που κατάφερα να έρθω Αθήνα πέρασα από την ΛΕΣΧΗ.




:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:




Α ήρθα και σε μιά εκδρομή,άστα
χάλια :evil: :evil: :evil:


και τώρα που ξανακυτάω σα να με δαγκώσανε :twisted:



[size=24:4dfbc3ebda]ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ-ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ [/size:4dfbc3ebda]

σε όλους τους φίλους από εδώ μέσα

Υ.Γ.Για τον νέο αφρικάνο κάνε μιά βόλτα από την Λέσχη πρώτα,κουβέντιασε τις απόψεις σου,[color=red:4dfbc3ebda]γράψου μέλος [/color:4dfbc3ebda],και σεβάσου την ιστορία μιάς Λέσχης 13 ετών.
Από νέο μέλος naxiotis

Xάρης


ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

μπραβο ρε Νικο για τα ωραια σου λογια αλλα θα σε δαγκωσω!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ξεχασες στο τελος να αναφερεις κατι: :twisted: :twisted:

ιιιιιιιιιιιχχχχχχχχχχχχχχχ (ψιλο χλιμιντρισμα) χαχαχαχαχα


[size=24:22074de1f8][color=red:22074de1f8][/B]AFRICA TWIN CLUB [/color:22074de1f8] [/size:22074de1f8]



User avatar
Machos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 493
Joined: 22 Mar 2005 22:28
Location: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Contact:

Post by Machos »

το πετυχα τωρα παλιοπροβατο, ενταξει?,το εκανα κοκκινο :lol: :lol: :P

αντε κατσε καλα γιατι δεν θα σε φερω την αλλη βδομαδα τριγωνα να φας,και θα μεινεις χρονιαρες μερες με χορταρακι σκετο :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:



User avatar
Caesar
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 908
Joined: 26 Apr 2005 22:44
Location: Athens N.Ionia
Contact:

Post by Caesar »

Μετά από πολύ καιρό εδώ ειμαι και εγώ...


Λοιπόν αν και λέω ΑΝ έπρεπε να αλλάξουμε το όνομα της λέσχης



το νέο όνομα θα ήθελα να ήταν



[size=24:113850af33] AFRICA TWIN CLUB HELLAS[/size:113850af33]





ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΠΑΝΤA!!!!!!!!!



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[img:f7efa3070a]http://img133.imageshack.us/img133/6900/asterix3dp1.jpg[/img:f7efa3070a]

[b:f7efa3070a][size=24:f7efa3070a]AVE Caesar [/size:f7efa3070a][/b:f7efa3070a]
Οι Αφρολέριοι σε χαιρετούν




:P :P :P
:lol: :lol: :lol: :lol:



Post Reply