Το γατάκι , τα σύμβολα και τα αρχαία τις Σαλαμίνας

Post Reply
User avatar
xristoforos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 178
Joined: 31 Dec 2007 16:00
Location:
Contact:

Το γατάκι , τα σύμβολα και τα αρχαία τις Σαλαμίνας

Post by xristoforos »

Καταγγέλλω ότι πληρώνουμε για να μπούμε σε αρχαιολογικό χώρο και δεν υπάρχουν ξεναγοί .
Attachments
γατάκι
γατάκι
γατάκι 2
γατάκι 2
γατάκι 3
γατάκι 3


RANTEBOY STOYS DROMOYS

User avatar
xristoforos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 178
Joined: 31 Dec 2007 16:00
Location:
Contact:

Post by xristoforos »

σύμβολα και αρχαία


RANTEBOY STOYS DROMOYS

User avatar
xristoforos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 178
Joined: 31 Dec 2007 16:00
Location:
Contact:

Post by xristoforos »

Sorry, you have reached your maximum Upload Quota Limit of 2 MB ??? o.k


RANTEBOY STOYS DROMOYS

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 741
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Oi Photo εαν μπαίνουν στο άλμπουμ δεν σου παίρνουν τον χώρο από την αρχική σελίδα


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
xristoforos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 178
Joined: 31 Dec 2007 16:00
Location:
Contact:

Post by xristoforos »

[quote:e5d3f5ad7a="xrvclub"]Oi Photo εαν μπαίνουν στο άλμπουμ δεν σου παίρνουν τον χώρο από την αρχική σελίδα[/quote:e5d3f5ad7a]



Γεια σου xrvclub


Δυστυχώς η’ ευτυχώς εκφράζομαι σε μέγιστο βαθμό με την εικόνα και θα ήθελα να την προβάλω στο ποστ όπου έχει τον γραπτό μου λόγο για να δέχομαι και σχόλια και να γίνετε προβολή επιχειρημάτων , αυτός δεν είναι ο σκοπός ? Αν υπάρχει θέμα υπερφορτωμένου σκληρού δίσκου το κατανοώ αλλιώς ποιος ο λόγος ασφυκτικά περιορισμένου 2 MB χώρου ?


RANTEBOY STOYS DROMOYS

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 741
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Καλησπέρα,

Μπορείς να βάλεις τα σχόλια σου και ένα λινκ με τη φωτό από το αλμπουμ.Ο χώρος που "πληρώνει" η λέσχη είναι προκαθορισμένος (1G) και για αυτό υπάρχει προτίμηση και προτεραιότητα αρχείων με τεχνικό περιεχόμενο της μοτοσυκλέτας και όχι προσωπικά αρχεία χρηστών.Το αλμπουμ είναι σε άλλη βαση (μόνο φωτογραφιών) και έτσι και δεν γεμίζει τη database της σελίδας και δεν την κάνει να αργεί (φαντάσου ένα ποστ με καμμιά 10αριά φωτογραφίες πόσο μπορεί να επιβαρύνει το σύστημα).


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
xristoforos
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 178
Joined: 31 Dec 2007 16:00
Location:
Contact:

ΥΠΕΡΟΧΑ

Post by xristoforos »

[quote:50e92bc1a2="xrvclub"]Καλησπέρα,

Μπορείς να βάλεις τα σχόλια σου και ένα λινκ με τη φωτό από το αλμπουμ.Ο χώρος που "πληρώνει" η λέσχη είναι προκαθορισμένος (1G) και για αυτό υπάρχει προτίμηση και προτεραιότητα αρχείων με τεχνικό περιεχόμενο της μοτοσυκλέτας και όχι προσωπικά αρχεία χρηστών.Το αλμπουμ είναι σε άλλη βαση (μόνο φωτογραφιών) και έτσι και δεν γεμίζει τη database της σελίδας και δεν την κάνει να αργεί (φαντάσου ένα ποστ με καμμιά 10αριά φωτογραφίες πόσο μπορεί να επιβαρύνει το σύστημα).[/quote:50e92bc1a2]



ΥΠΕΡΟΧΑ


Μου έκανες την καρδιά περιβόλι xrvclub . Ένας τετραπυρηνας με ένα τερα σκληρό δεν θα έσωζε την κατάσταση .<< Θέλω χώρο θέλω χώρο θέλω χώρο φέρτε μου ένα ασθενοφόρο .>>


RANTEBOY STOYS DROMOYS

Post Reply