ΨΑΧΝΩ ΠΑΡΕΑ

User avatar
zoulou
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 467
Joined: 10 Feb 2009 15:12
Location:
Contact:

Post by zoulou »

[quote:3bb724651e="georgezak"]paidia xalaroste!! exo gyrisi oloi tin sterea ELLADA (karpenisi, ,kalamata, pilio, evro, giannena, k.l.p.) kai den xriastike eutixos oute lastixo na allakso pote!
prepi na eimaste sigouri gia tin motosikleta kai gia ton eauto mas prin
ksekinisoume gia opiaidipote metakinisi me tin motosikleta![/quote:3bb724651e]

τετοιες αποψεις θελω να ακουω για το αφρικανακι, με αυτη τη λογικη το πειρα κ εγω!!!!



User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

etsi einai......den yparxei problhma.....

Post by lariseos »

paei opoy na nai.....alla to na hmaste 10 mhxanes kai na exoyme mia trompa kai ena anor8oth mazi den mas xalaei!

gia to kalo !

xexexexexex :P



User avatar
mixanobios
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 609
Joined: 15 Oct 2004 01:07
Location: athens
Contact:

!!!!!!!!!!

Post by mixanobios »

Τοσα ωραια μερη στους Τουρκαλαδες θα τα ριξεις τα λεφτα σου? Πηγαινε πουθενα αλλου! Ημαρτον! Εναν Τουρκο δεν εχω δει να ερχετε διακοπες στην Ελλαδα!!!

Δωσε χρηματα να φτιαξουν την σφαιρα που θα σου ερθει στο κρανιο!

Θα πειτε καλη ανθρωποι δεν εχουν σχεση με την κυβερνηση και τετοια... δεκτον αλλα αμα η κυβερνηση πει να στην ριξη την σφαιρα θα στην ριξει και θα ειναι κ φανατισμενος....


anyway... εαν πας να περασεις καλα και να προσεχεις!



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Re: !!!!!!!!!!

Post by africanos31 »

[quote="mixanobios"]Τοσα ωραια μερη στους Τουρκαλαδες θα τα ριξεις τα λεφτα σου? Πηγαινε πουθενα αλλου! Ημαρτον! Εναν Τουρκο δεν εχω δει να ερχετε διακοπες στην Ελλαδα!!!

Δωσε χρηματα να φτιαξουν την σφαιρα που θα σου ερθει στο κρανιο!

Θα πειτε καλη ανθρωποι δεν εχουν σχεση με την κυβερνηση και τετοια... δεκτον αλλα αμα η κυβερνηση πει να στην ριξη την σφαιρα θα στην ριξει και θα ειναι κ φανατισμενος....


anyway... εαν πας να περασεις καλα και να προσεχεις![/quote]

TA GOYROYNIA ΤΗΣ ΕΥΡ.ΕΝΩΣΗΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ ΒΙΖΑ ΣΕ ΕΚΤΟΣ Ε.Ε. ΠΟΛΙΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΣΕ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΜΟΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΚΟΠΕς.......ΕΝΩ ΛΟΓΩ ΚΑΘΕΣΤΩΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΚΛΟΠΗ ΜΟΤΟ.....(ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ)


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Re: !!!!!!!!!!

Post by avlihos »

[quote:8bf0f782ac="mixanobios"]Τοσα ωραια μερη στους Τουρκαλαδες θα τα ριξεις τα λεφτα σου? Πηγαινε πουθενα αλλου! Ημαρτον! Εναν Τουρκο δεν εχω δει να ερχετε διακοπες στην Ελλαδα!!!

Δωσε χρηματα να φτιαξουν την σφαιρα που θα σου ερθει στο κρανιο!

Θα πειτε καλη ανθρωποι δεν εχουν σχεση με την κυβερνηση και τετοια... δεκτον αλλα αμα η κυβερνηση πει να στην ριξη την σφαιρα θα στην ριξει και θα ειναι κ φανατισμενος....


anyway... εαν πας να περασεις καλα και να προσεχεις![/quote:8bf0f782ac]

Ενώ τη σφαίρα που θα ρίξεις εσύ την πληρώνεις ντούκου, στην κάθε κυβέρνηση μας;

Κοίτα ρε κάτι μοτοσυκλετιστές... :(


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

Μακάρι να περάσετε καλά όσοι πάτε. Και αφήστε πίσω τη χωριάτικη με τα 7 ευρώ. Μακάρι να μπορούσα να ακολουθήσω αλλά περιμένει η γη της κρήτης και τα πεθερικά... :lol: :lol:


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

watedud
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 30
Joined: 06 Aug 2006 21:17
Location:
Contact:

Post by watedud »

+1000 με τον mixanobios , άμα φίλε μου avlihos ζούσες σε μέρος που κάθε πρωί σηκωνοσουνα και έβλεπες τους κολοτουρκαλαδες απέναντι σου σίγουρα θα είχες άλλα συναισθήματα για αυτούς....και θα ήταν και κάπως καλύτερο να ανατρέχουμε και λίγο πίσω στην ιστορία μας, δεν νομίζω να κανειι κακό...!!!



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

κοιτα ρε που βρηκε υμπαραστατη ο Χαρης !!!!!


Μπεεεεε ρε μπεεεεεε!!!!

Βγαλτε ρε παιδια αυτη την κασετα για κολωτουρκαλαδες δεν ειναι πια επικαιρη !
Να καταφερεστε εναντια σε καθε κυβερνηση ναι αλλα οχι σε λαους οι ανθρωποι ειναι ολοι ιδιοι παντου και καλα θα κανουμε να το καταλαβουμε νωρις !
Μακαρι να μπορουσα να ερχομουν μαζι σας παιδια Μακαρι !
Καλους δρομους να εχετε !!!!



User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!!


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

[quote="avlihos"]ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!![/quote]

Κατω τα συνορα!!!! Ενωμενα Βαλκανια
Ζητω τα ταξιδια με μοτο!!!!
Εγω θα παω παντως μεσω νησιου....να γλιτωσω τη βαρεμαρα γυρω γυρω απο εβρο....και να κατσω στο γυρισμο και λιγες μερες και σε καποιο νησι....
Υπολογιζω 1 βδομαδα (+1 ή 2 μερες Παράλια και ισως μεχρι νοτια Τουρκια)


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[quote:fe9aeb614d="africanos31"][quote:fe9aeb614d="avlihos"]ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!![/quote:fe9aeb614d]

Κατω τα συνορα!!!! Ενωμενα Βαλκανια
Ζητω τα ταξιδια με μοτο!!!!
Εγω θα παω παντως μεσω νησιου....να γλιτωσω τη βαρεμαρα γυρω γυρω απο εβρο....και να κατσω στο γυρισμο και λιγες μερες και σε καποιο νησι....
Υπολογιζω 1 βδομαδα (+1 ή 2 μερες Παράλια και ισως μεχρι νοτια Τουρκια)[/quote:fe9aeb614d]
]




Ρε δεν ντραιπεστε καθολου ??? λιγη τσιπα βρε ρεμαλια αλητες :P :P :P
πατε να ξεσηκωσετε τον λαοο που κοιματε :P :lol: :lol:


avlihos που εισαι και βλεπεις Αλβανια ???



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

παραληψη :roll:

Αφρικανε 31
2 μερες δεν σε φτανουν για παράλια
αν πας δεν θα ξερεις που να πρωτο πας ημουν στο παρα ενα να την κανω το καλοκαιρι που μας περασε ειχα βρει τα παντα πως να περασω απο Μυτηληνη που να παω ποσο κατω θα φτασω ποσο μεσα θα μπω θεωριτικα μαζεψα μια βδομαδα με την ψυχη στο στομα και γυρω στα 2500χλμ ετσι για τον χαβαλε με τα ζικ ζακ μεχρι Πολη οταν σκεφτηκα οτι θα εχω και την κοπελα μαζι που δεν εχει ξανακανει ταξιδι εβαλα την ουρα στα σκελια :( :cry:

Που ειναι κι αυτος ο Καισαρας οταν τον χρειαζεσε ρε γαμωτο :P :roll:



User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

[quote:cf72ff4831="matmat"][quote:cf72ff4831="africanos31"][quote:cf72ff4831="avlihos"]ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!![/quote:cf72ff4831]

Κατω τα συνορα!!!! Ενωμενα Βαλκανια
Ζητω τα ταξιδια με μοτο!!!!
Εγω θα παω παντως μεσω νησιου....να γλιτωσω τη βαρεμαρα γυρω γυρω απο εβρο....και να κατσω στο γυρισμο και λιγες μερες και σε καποιο νησι....
Υπολογιζω 1 βδομαδα (+1 ή 2 μερες Παράλια και ισως μεχρι νοτια Τουρκια)[/quote:cf72ff4831]
]




Ρε δεν ντραιπεστε καθολου ??? λιγη τσιπα βρε ρεμαλια αλητες :P :P :P
πατε να ξεσηκωσετε τον λαοο που κοιματε :P :lol: :lol:


avlihos που εισαι και βλεπεις Αλβανια ???[/quote:cf72ff4831]

Σε χωριό έξω από ιωάννινα προς δόλιανη μεριά αν ξέρεις. Πάντως το σχέδιο από νησί είναι πιο γκλάμουρ! 8) 8)


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

[quote:0cc92e131e="avlihos"][quote:0cc92e131e="matmat"][quote:0cc92e131e="africanos31"][quote:0cc92e131e="avlihos"]ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!![/quote:0cc92e131e]

Κατω τα συνορα!!!! Ενωμενα Βαλκανια
Ζητω τα ταξιδια με μοτο!!!!
Εγω θα παω παντως μεσω νησιου....να γλιτωσω τη βαρεμαρα γυρω γυρω απο εβρο....και να κατσω στο γυρισμο και λιγες μερες και σε καποιο νησι....
Υπολογιζω 1 βδομαδα (+1 ή 2 μερες Παράλια και ισως μεχρι νοτια Τουρκια)[/quote:0cc92e131e]
]




Ρε δεν ντραιπεστε καθολου ??? λιγη τσιπα βρε ρεμαλια αλητες :P :P :P
πατε να ξεσηκωσετε τον λαοο που κοιματε :P :lol: :lol:


avlihos που εισαι και βλεπεις Αλβανια ???[/quote:0cc92e131e]

Σε χωριό έξω από ιωάννινα προς δόλιανη μεριά αν ξέρεις. Πάντως το σχέδιο από νησί είναι πιο γκλάμουρ! 8) 8)[/quote:0cc92e131e]

πλακα μου κανεις ???
Απο Ωραιοκαστρο Πωγωνιου ειμαι ;)
κοιτα και κανα ταξιδιωτικο :P



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

[quote="africanos31"][quote="avlihos"]ο πατέρας μου ήταν τούρκος όταν ήρθε ελλάδα. τώρα μας λένε πρόσφυγες από μικρασία. αν αποφασίσουν οι κυβερνήσεις τί μας θέλουν να είμαστε τότε θα νιώθω καλύτερα :lol: :lol: :lol: και αφού ξυπνάω και βλέπω αλβανία μια χαρά είμαι κι εδώ. σε μια ώρα πιάνω βουνά που όποιος κολλάει σε ταμπέλες δε θα τις δει ποτέ... 8)

έλα λέμε να στήνεται το ταξιδάκι!!![/quote]

Κατω τα συνορα!!!! Ενωμενα Βαλκανια
Ζητω τα ταξιδια με μοτο!!!!
Εγω θα παω παντως μεσω νησιου....να γλιτωσω τη βαρεμαρα γυρω γυρω απο εβρο....και να κατσω στο γυρισμο και λιγες μερες και σε καποιο νησι....
Υπολογιζω 1 βδομαδα (+1 ή 2 μερες Παράλια και ισως μεχρι νοτια Τουρκια)[/quote]

λαθος μου...εννοουσα 1 βδομαδα σιγουρα παράλια και ισως 1-2 μερες ακομα :D

Ημουν Κονιτσα 6 μηνες το 2005....γυρισα ολα τα μερη με το αφρικα(και πηγα και Αλβανια)


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

Post Reply