28η ΠΣΜ........ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

28η ΠΣΜ........ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ

Post by africanos31 »

.............
Attachments
afisa_panellhnias.jpg
afisa_panellhnias.jpg


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

μετα τα περσινα εκτροπα στη θασο λεω να μην παω...ασε που πνιγομαι και στη δουλεια...



User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 741
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Και οι τιμές..
Attachments
ΤΙΜΕΣ 28 Π.Σ.Μ..doc
(37 KiB) Downloaded 177 times


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 741
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Και τα δρομολόγια πλοίων..
Attachments
Δ�ομολόγια Πλοίων.doc
(29 KiB) Downloaded 215 times


Ποτέ μην οδηγείς γρηγορότερα από όσο μπορεί να πετάξει ο Φύλακας ο Άγγελός σου

User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

εγω θελω να παω με τρνο,βρες μου δρομολογια με τρενο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

γινεται να μπει ο συνοδηγος με την μηχανη μονο?


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Post by avlihos »

[quote:3193c4956c="alexandros12"]γινεται να μπει ο συνοδηγος με την μηχανη μονο?[/quote:3193c4956c] :lol: :lol: :lol:


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

User avatar
zoulou
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 467
Joined: 10 Feb 2009 15:12
Location:
Contact:

Post by zoulou »

Καλημερα,
Παιδες εγω θα απεχω κ μαλιστα θα προτεινα κ κατι που ισως φανει τραβηγμενο.

Κυριοι ως Αφρικα Τουιν Φορουμ να απεχουμε επισημα απο αυτη τη συγκεντρωση κ να στηλουμε το μηνυμα οτι οκ μας αρεσει κ εμας η ελευθερια κ το μηχανακι μας αλλα δε φταινε οι υπολοιποι να τους σπαμε τα @@ κ οχι μονο......



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

ετσι κι αλλιως θα ειναι το africa club Β.Ελλαδας που ειναι και μελη της ΜΟΤΟΕ... κΑΙ ΗΔΗ καποιοι απο το club της Αθηνας

Ποιος σου ειπε οτι σπανε μοτο??? Υπαρχουν καποιοι (στις χιλιαδες μοτο που υπαρχουν) που το κανουν για φιγουρα λογω κομπλεξ....
Δεν θα δω τους φιλους μου απο τις λεσχες ολης της ελλαδας?Τις συναυλιες? τις βολτες και τα μπανια? ολα αυτα με 40 ευρω το 4ημερο? Τοθς κοντινους φιλους τους βλεπω και σε καμια εκδρομη....


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

[quote:7b63fc6499="zoulou"]Καλημερα,
Παιδες εγω θα απεχω κ μαλιστα θα προτεινα κ κατι που ισως φανει τραβηγμενο.

Κυριοι ως Αφρικα Τουιν Φορουμ να απεχουμε επισημα απο αυτη τη συγκεντρωση κ να στηλουμε το μηνυμα οτι οκ μας αρεσει κ εμας η ελευθερια κ το μηχανακι μας αλλα δε φταινε οι υπολοιποι να τους σπαμε τα @@ κ οχι μονο......[/quote:7b63fc6499]

Φιλε μου zoulou ,τα πραγματα δεν ειναι ακριβως ετσι,τοσο τρομακτικα,ειναι μεν μια δυνατη πανελληνια συναντηση που σε αλλους αρεσει και σε αλλους δεν αρεσει,δεν ειναι μια κατασταση που πρεπει να σαμποταρουμε και εμενα δεν μου αρεσει ο χαμος που γινεται και γι'αυτο δεν παω (ειχα παει μονο μια φορα στην Ερμιονη) σε αλλους αρεσει και δεν μπορουμε να τους πουμε τιποτα,γουστ ειναι αυτα,αλλα σου ξαναλεω πως ειναι ενα πανελληνιο γεγονος που ισα ισα θα πρεπει να το βοηθησουμε κι'ολλας :wink:


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

Φιλε μου zoulou ,τα πραγματα δεν ειναι ακριβως ετσι,τοσο τρομακτικα,ειναι μεν μια δυνατη πανελληνια συναντηση που σε αλλους αρεσει και σε αλλους δεν αρεσει,δεν ειναι μια κατασταση που πρεπει να σαμποταρουμε και εμενα δεν μου αρεσει ο χαμος που γινεται και γι'αυτο δεν παω (ειχα παει μονο μια φορα στην Ερμιονη) σε αλλους αρεσει και δεν μπορουμε να τους πουμε τιποτα,γουστ ειναι αυτα,αλλα σου ξαναλεω πως ειναι ενα πανελληνιο γεγονος που ισα ισα θα πρεπει να το βοηθησουμε κι'ολλας :wink:[/quote]


Eτσι ειναι επειδη κατι μ αρεσει ή οχι θα πω στους αλλους τι να κανουν...δεν εχουμ ματια και κριση?
Γουστα ειναι οπως και οι μοτο σε αλλους αρεσουν οι sypersport εμενα οχι,kai οι Harley που κανουν φασαρια....τι να τους πω?


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
zoulou
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 467
Joined: 10 Feb 2009 15:12
Location:
Contact:

Post by zoulou »

Φιλοι αφρικανοι νομιζω πως παρεξηγηθηκα,
επειδη κ εμενα μου αρεσουν οι μοτοσυκεντρωσεις κ εχω παει ηδη σε 6 7 απο το98 που οδηγω νομιμα μηχανη, αυτο ομως που θελω να επισημανω ειναι οτι τα τελευταια 2 χρονια με αποκορυφομα περισυ στη θασο, ειναι οτι το θεμα εχει περασει απο την ελευθερια στην ασιδοσια.
ειναι τραγικο να θρυνουμε τοσα θυματα σε μια πανελληνια γιορτη, κ προσωπικα πιστευω πως αν δεν γινει κατι οργανωμενα σαν διαμαρτυρια κανεις δε θα νοιαστει για το κομματι της ασφαλειας περισσοτερο απο περυσι.....



User avatar
alexandros12
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1559
Joined: 02 Feb 2005 10:49
Location: ΜΕΓΑΡΑ
Contact:

Post by alexandros12 »

Δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης φιλε μου,κουβεντα κανουμε.Αυτο που αναφερεις ειναι ενα αλλο θεμα και ειναι παρα πολυ σωστο και ουσιωδες αλλα η διαφορα σε αυτο ειναι οτι οι ιδιοι και οχι εμεις (οι απ'εξω) πρεπει να παρουν μετρα ασφαλειας για να μην εχουν καθε χρονο και περισοτερα θυματα αλλα και απο την αλλη δεν νομιζεις πως ημαστε και λιγο μεγαλη για να μας κανουν υποδειξης σε θεματα που αφορουν την ασφαλεια μας?
ολοι γνωριζουμε τι πρεπει να κανουμε και πως να το κανουμε,αλλοι δουλευουν το μυαλο τους περισοτερο και τα κανουν αλλοι δεν τους νοιαζει τιποτα και τα γραφουν ολα,απο εκει και περα κανεις δεν μπορει να βαλει καποιους σε καλουπι :wink:


Να ειμαστε ολοι καλα και να ταξιδευουμε οσο περισοτερο μπορουμε.

User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

εγω παντως περισι πραγματικα τα ειδα ολα...ειναι δυνατον σε μια τετοιου βελινεκους συγκεντρωση να μαζευονται ολα τα καγκουρια???ελεος!!!ολο φιγουρα κετσι....ενας μ ενα r1 σκοτωθηκε μπροστα μου...στα 5 μετρα εσκασε το παλικαρι...η φιλη μου τα ειδε ολα...εγω παντως ξανα δεν παω...αυτη δεν ηταν συναντηση μοτοσυκλετιστων...ηταν συναντηση καγκουριων...φετος να μου λειπει...προτιμω να παω σαμοθρακη 2 βδομαδες μετα που θα χω την ηρεμια μου...φιλικα



User avatar
steve
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 22
Joined: 21 Jun 2008 14:28
Location: Vironas
Contact:

Πανελλήνια Africa

Post by steve »

Εγώ θα προτιμήσω την Πανελλήνια Africa που θα γίνει το Σεπτέμβριο, ελπίζω να μην ακυρωθεί!
Attachments
Africa.jpg



Post Reply