προταση εκδρομης βορεια Ελλαδα

User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

[quote:f3c54c8187="miscelano"]οτι εχει κρυο εχει!!!και πανω ειναι ολα παγωμενα!!!εγω παντως ειμαι μεσα το χουμε λεω...!!!για βασιλιτσα μπορω κ εγω να βρω καλες τιμες να μεινουμε σε σαλε μ ενα 20αρικο ο ενας κ φαγητο μ ενα 12-13αευρω....τα τσιπουρα στον αχιλλεα φυσικα κερασμενα απο μενα....

υγ. τασο λαρισεε μλκ το 3ημερο της πρωτοχρονιας ειμασταν πανω οι περσινοι κ αλλοι τοσοι και τα σπασαμε!!!βραδυνο σκι στην ελημεια κ μετα μας ανεβασε ο αχιλλεας με σκιντου και κατεβηκαμε με πιρσους!!!!κλαρινα στα χιονια κλπ...!!!χαμος 8) 8) 8) 8) 8)[/quote:f3c54c8187]


ta ema8es ti egine sto syromeno epano sthn pista me ena amaxi 4x4?



User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

οχι τι εγινε?



Touristas
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 121
Joined: 25 May 2010 13:40
Location:
Contact:

Post by Touristas »

[quote:6cabb3097d="xrvclub"]Η διεύθυνση της λέσχης είναι Ανδρεα Παπανδρεου 18..Τα παιδιά μαζεύονται κάθε Τετάρτη βράδυ ..Μπορείς να επικοινωνήσεις με τον Ηλία Κατσικα (6976344555) ή το Φώτη Κυριλλίδη (6945909900)..[/quote:6cabb3097d]

Einai k se wraio dromo i lesxi,mpravo :D
Pira til ena palikari 8a parw k kapoios apo aftous pou simvoulepses...
Pantws twra salonika,rixnei xionovroxo den eimaste gia xaza :D



User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

[quote:c5f77cb33b="miscelano"]οχι τι εγινε?[/quote:c5f77cb33b]

ths poutanas,,,,,shgoura 8a xerei o axilleas me to snowmobile!



User avatar
voukefalas76
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 122
Joined: 27 Sep 2010 21:51
Location:
Contact:

Post by voukefalas76 »

ρε παιδια....με το χιονονορο που ριχνει...φανταστειτε τι θα ριχνει στην Βασιλιτσα....:P

λετε να παρουμε καμια λεσχη τηλ η' να το κανονισουμε μονοοι μας καπου στα κοντα???

ααα....ειμαι απο Θεσσαλονικη...δεν το ειχα αναφερει πριν....κ ΨΗΝΟΜΑΙΙΙΙΙ για ΕΚΔΡΟΜΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!



Touristas
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 121
Joined: 25 May 2010 13:40
Location:
Contact:

Post by Touristas »

[quote:612baa21b2="voukefalas76"]ρε παιδια....με το χιονονορο που ριχνει...φανταστειτε τι θα ριχνει στην Βασιλιτσα....:P

λετε να παρουμε καμια λεσχη τηλ η' να το κανονισουμε μονοοι μας καπου στα κοντα???

ααα....ειμαι απο Θεσσαλονικη...δεν το ειχα αναφερει πριν....κ ΨΗΝΟΜΑΙΙΙΙΙ για ΕΚΔΡΟΜΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!![/quote:612baa21b2]

Steile me pm kinito na pame gia kafe eite lesxi eite eksw,eimai egw k enas akoma filos me africa



User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

Τασο εγω κατω στο τριπλο ειδα ροδιες μεσα στη πιστα σε ολη τη περιφεριακη...παιδια στη βασιλιτσα οι δρομοι ειναι ανοιχτοι...σε μερικα σημεια εχει παγο αλλα φαινεται...εγω το σαβατο τη κανω και γυρναω την αλλη βδομαδα...οταν γθρισω μππρω να κανονισω...



Touristas
Τακτικός Χρήστης
Τακτικός Χρήστης
Posts: 121
Joined: 25 May 2010 13:40
Location:
Contact:

Post by Touristas »

[quote:93f144fc77="miscelano"]Τασο εγω κατω στο τριπλο ειδα ροδιες μεσα στη πιστα σε ολη τη περιφεριακη...παιδια στη βασιλιτσα οι δρομοι ειναι ανοιχτοι...σε μερικα σημεια εχει παγο αλλα φαινεται...εγω το σαβατο τη κανω και γυρναω την αλλη βδομαδα...οταν γθρισω μππρω να κανονισω...[/quote:93f144fc77]

Entaksei trelo agori,isos exei zeestanei kiolas ligo



User avatar
lariseos
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 888
Joined: 02 Aug 2008 19:07
Location:
Contact:

Post by lariseos »

[quote:5e0ace7d74="Touristas"][quote:5e0ace7d74="miscelano"]Τασο εγω κατω στο τριπλο ειδα ροδιες μεσα στη πιστα σε ολη τη περιφεριακη...παιδια στη βασιλιτσα οι δρομοι ειναι ανοιχτοι...σε μερικα σημεια εχει παγο αλλα φαινεται...εγω το σαβατο τη κανω και γυρναω την αλλη βδομαδα...οταν γθρισω μππρω να κανονισω...[/quote:5e0ace7d74]

Entaksei trelo agori,isos exei zeestanei kiolas ligo[/quote:5e0ace7d74]


exexexexexexexe

!!!

ρε μιξελανο θα στο πω απο κοντα ,,,,καπιος δικος μου ανεβηκε στην πιστα σουρωμενος.......



Post Reply