ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Post Reply
watedud
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 30
Joined: 06 Aug 2006 21:17
Location:
Contact:

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΕΚΔΡΟΜΩΝ

Post by watedud »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ .....ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ XRV 750 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΑΥΡΟ ΓΚΡΙ.....ΓΕΝΙΚΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ΠΟΛΛΩΝ ΧΡΟΝΩΝ....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΩ,ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΑΡΚΕΙ ΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ.......
ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΙΑΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΠΛΟ ΣΤΑΝΤ ΕΧΕΤΕ ΠΟΙΟ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.....???
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΖΑΜΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ TRIP MASTER..?? EΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ XR...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.........



User avatar
mixanobios
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 609
Joined: 15 Oct 2004 01:07
Location: athens
Contact:

:)

Post by mixanobios »

καλησπερα φιλε... Καταρχας μπορεις να ερθεις καποια στιγμη απο την λεσχη να γνωριστουμε...(τεταρτες συνναντιομαστε ολοι μαζι) (Οποτε ερθεις Αθηνα :) ) Απο εκδρομες μπορεις να ερθεις στην Παναφρικανικη που γινεται τον Σεπτεμβριο κ θα γινει χαμος! :)

2πλο σταντ Hepco Becker (δεν ειμαι σιγουρος εαν γραφεται ετσι...ειναι λιγο πιο ακριβο απο το oroginal της Honda) Μπορεις να παρεις κ της HONDA που μπαινει comple... Απο τον Σαρακακη (κ εαν εισαι κ sto Africa Twin Club) θα το παρεις πιο φτηνα... :)

Για το τζαμακι μπορεις να κατεβεις στο κεντρο Αθηνα να σου κοψουν ενα στα μετρα που θες....Κανε καμια πατεντα! :) :)

Φιλικα
Χαρης 8)



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

Παντως και απο κει μπορεις να γυρνα ολα τα παραλια απεναντι....Το χω κανει και γυρισα απο Αιβαλι-Μυτιληνη πισω!


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

watedud
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 30
Joined: 06 Aug 2006 21:17
Location:
Contact:

Post by watedud »

ευχαριστω πολυ...οσο για την λεσχη σας μηπως υπαρχει καποιο τηλ ή καποια διευθυνση σε περιπτωση που κατεβω Αθηνα να συναντηθουμε...??



User avatar
matmat
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα
Posts: 1580
Joined: 16 Dec 2004 20:42
Location: ATHENS
Contact:

Post by matmat »

Στην ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ εχει ΛΙΝΚ που σε πάει στις πληροφορίες για την Λέσχη

!!!!

:D



Post Reply