ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

[quote="jim"]VARADEROHELLAS,
ελπίζω να πήρες χαμπάρι πως όλα αυτά δεν έχουν καμία σχέση με την εκδήλωση έτσι :wink:[/quote]

Ti δεν θα παμε να ριξουμε κανα γιαουρτι??? :twisted:


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Post by jim »

[quote:bd22784b6a="africanos31"]
Ti δεν θα παμε να ριξουμε κανα γιαουρτι??? :twisted:[/quote:bd22784b6a]

¶σχετο το ένα με το άλλο :wink:
:lol: :lol:



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jokey66 »

[quote:df733412a6="jim"][quote:df733412a6="jokey66"]
1o λάθος.Αν τώρα ξύπνησες και κατάλαβες κάτι για τους πολιτικούς τότε πόσα χρόνια ζούσες στο σκοτάδι?Νοοτροπία του λαού υπάρχει γιατί ακόμα και με αυτά τα μέτρα ο λαός έχει μάθει να είναι υπόδουλος και ακόμα παρακαλάει για μια θεσούλα να βολευτεί ο πισινός του

2ο λάθος.Το οτι κάναμε μπαρούφες όταν είμασταν πιτσιρικάδες και ζήσαμε από τύχη, δεν σημαίνει οτι πρέπει να κάνουν το ίδιο και οι σημερινοί πετσιρικάδες.Αν είναι έτσι να πάμε να ζήσουμε σε σπηλιές αφου και οι πρόγονοί μας έτσι ζούσαν.

Εδώ είναι μοτοσυκλετιστικός χώρος.Αν έχεις τόση οργή μέσα σου και θες να αντιδράσεις μπορείς να βγεις στους δρόμους και να διεκδικίσεις τα δικαιώματά σου και θα χαρώ όταν γίνει αυτό και δεν περιορίζεται η οργή σου μόνο στο πληκτρολόγιο
Το οτι μια λέσχη κάνει μια κίνηση για τους μοτοσυκλετιστές καλό είναι να την υποστηρίξουμε και να μην αρχίσουμε αμέσως τις κατινιές.Τα παιδιά που κάνουν την εκδήλωση δεν ψάχνουν ψήφους.Μοτοσυκλετιστές είναι και νοιάζονται για τον μοτοσυκλετισμό όσο και εμείς
Όποιος δεν θέλει να πάει είναι δικαίωμά του.Μπορεί να οργανώσει και μια αντιεκδήλωση αν θέλει, με καλεσμένους που δεν έχουν σχέση με τον πολιτικό χώρο[/quote:df733412a6]


Έχεις δίκιο,μόλις τώρα ξύπνησα,ζούσα για πολλά χρόνια στο σκοτάδι.....και μόλις άνοιξα τα μάτια,είδα σοφούς ανθρώπους σαν και σένα να προσπαθούν να με βάλουν στον ίσιο δρόμο........
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,
είμαι περήφανος που με συμβούλευσες και με έκανες καλύτερο άνθρωπο.
Είμαι περήφανος που γνώρισα έναν άνθρωπο με τόση μεγάλη εμπειρία στη ζωή,που μπορεί να γνωρίζει απόλυτα τη νοοτροπία του λαού (κάτι που δε πρόκειται να μάθω ποτέ,γιατί ............τι σχέση έχω εγώ με το λαό :roll: ) και γνωρίζει ακόμα ότι παρακαλάω για μια θεσούλα,μάγος είσαι :?: :?: :!: :!: :shock:

Τι να πούμε βέβαια για τους πιτσιρικάδες...εννοείτε πως οι σημερινοί πιτσιρικάδες δεν έχουν δικαίωμα στη μ@λ@κία (oops sorry) στη μπαρούφα :wink: μόνο εμείς είχαμε το δικαίωμα αυτό,γιατί μόνο εμείς είμασταν οι εκλεκτοί που δάμασαν μόνοι την εφηβεία τους :!: :!: :roll:
[size=9:df733412a6](Όσο για τις σπηλιές,.......Γ@@@ θα ήταν :wink: ) [/size:df733412a6]

Καλά,στο τελευταίο,σοκαρίστηκα,
πού κατάλαβες ότι τρέμω στην ιδέα να εκδηλώσω την αφάνταστα καταπιεσμένη κομπλεξική οργή μου πέρα από το πληκτρολόγιο :shock: ......δε γίνεται αυτό φίλε μου........ΦΟΒΑΜΑΙ :!:


Υ.Γ
Καλά ρε παιδιά.........μοτοσυκλετιστικός χώρος είναι εδώ :?: .......όχι ρε πστ μου,πάλι μ@λ@κία έκανα..................................................................[/quote:df733412a6]
Δάκρυσα!!!



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jim »

[quote:fe40470ce5="jokey66"]
Δάκρυσα!!![/quote:fe40470ce5]

Λογικό...
Το περίμενα.



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »





:lol: :lol: :lol: :lol:


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jokey66 »

[quote="jim"][quote:684bb1258f="jokey66"]

Έχεις δίκιο,μόλις τώρα ξύπνησα,ζούσα για πολλά χρόνια στο σκοτάδι.....και μόλις άνοιξα τα μάτια,είδα σοφούς ανθρώπους σαν και σένα να προσπαθούν να με βάλουν στον ίσιο δρόμο........
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,
είμαι περήφανος που με συμβούλευσες και με έκανες καλύτερο άνθρωπο.
Είμαι περήφανος που γνώρισα έναν άνθρωπο με τόση μεγάλη εμπειρία στη ζωή,που μπορεί να γνωρίζει απόλυτα τη νοοτροπία του λαού (κάτι που δε πρόκειται να μάθω ποτέ,γιατί ............τι σχέση έχω εγώ με το λαό :roll: ) και γνωρίζει ακόμα ότι παρακαλάω για μια θεσούλα,μάγος είσαι :?: :?: :!: :!: :shock:

Τι να πούμε βέβαια για τους πιτσιρικάδες...εννοείτε πως οι σημερινοί πιτσιρικάδες δεν έχουν δικαίωμα στη μ@λ@κία (oops sorry) στη μπαρούφα :wink: μόνο εμείς είχαμε το δικαίωμα αυτό,γιατί μόνο εμείς είμασταν οι εκλεκτοί που δάμασαν μόνοι την εφηβεία τους :!: :!: :roll:
[size=9:684bb1258f](Όσο για τις σπηλιές,.......Γ@@@ θα ήταν :wink: ) [/size:684bb1258f]

Καλά,στο τελευταίο,σοκαρίστηκα,
πού κατάλαβες ότι τρέμω στην ιδέα να εκδηλώσω την αφάνταστα καταπιεσμένη κομπλεξική οργή μου πέρα από το πληκτρολόγιο :shock: ......δε γίνεται αυτό φίλε μου........ΦΟΒΑΜΑΙ :!:


Υ.Γ
Καλά ρε παιδιά.........μοτοσυκλετιστικός χώρος είναι εδώ :?: .......όχι ρε πστ μου,πάλι μ@λ@κία έκανα..................................................................[/quote:684bb1258f]
Έχεις απόλυτο δίκιο φαντάζομαι την χαρά που θα πάρεις όταν σου φέρουν τον γιο σου με ανοιγμένο κεφάλι επειδή πήγε να κάνει σούζα και ήταν και ξεκράνωτος, ή την καμμένη από την άσφαλτο κόρη σου επειδή βγήκε με τον γκόμενο και ήπιαν και τρία τσιγάρα και έφυγαν σε μια στροφή
Χαρά μεγάλη όταν πρωτοδοκίμασε ούζο και τον-την φέρανε σε άθλια κατάσταση να σου ξερνοβολάει το σπίτι
Το άλλο που έχει και πλάκα, να σου φέρουν τον γιο σαπισμένο στο ξύλο επειδή πήγε να κλέψει βενζίνη από παπιά και τον πήρανε χαμπάρι
Τώρα που το σκέφτομαι αναλογίζομαι τι χάνει η σημερινή νεολαία και πόσο φτωχή από εμπειρίες είναι
(εκτός και αν εννοείς για παιδικές μαλακίες το να παίζουμε φιδάκι,ή τις μαλακίες να τις κάνουν άλλοι)
Τώρα για το αν σου άνοιξα τα μάτια το ελπίζω!
Όσο για τους πολιτικούς, πήγες στην συνάντηση?
Είπες τίποτα κατάμουτρα στους πολιτικούς ή το χρεος σου σταμάτησε εδώ μέσα?



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jim »

[quote:0d39bf5fc5="jokey66"]
Έχεις απόλυτο δίκιο φαντάζομαι την χαρά που θα πάρεις όταν σου φέρουν τον γιο σου με ανοιγμένο κεφάλι επειδή πήγε να κάνει σούζα και ήταν και ξεκράνωτος, ή την καμμένη από την άσφαλτο κόρη σου επειδή βγήκε με τον γκόμενο και ήπιαν και τρία τσιγάρα και έφυγαν σε μια στροφή
Χαρά μεγάλη όταν πρωτοδοκίμασε ούζο και τον-την φέρανε σε άθλια κατάσταση να σου ξερνοβολάει το σπίτι
Το άλλο που έχει και πλάκα, να σου φέρουν τον γιο σαπισμένο στο ξύλο επειδή πήγε να κλέψει βενζίνη από παπιά και τον πήρανε χαμπάρι
Τώρα που το σκέφτομαι αναλογίζομαι τι χάνει η σημερινή νεολαία και πόσο φτωχή από εμπειρίες είναι
(εκτός και αν εννοείς για παιδικές μαλακίες το να παίζουμε φιδάκι,ή τις μαλακίες να τις κάνουν άλλοι)
Τώρα για το αν σου άνοιξα τα μάτια το ελπίζω!
Όσο για τους πολιτικούς, πήγες στην συνάντηση?
Είπες τίποτα κατάμουτρα στους πολιτικούς ή το χρεος σου σταμάτησε εδώ μέσα?[/quote:0d39bf5fc5]

Και βέβαια έχω δίκιο,''That's life ''!!

Όσο για τη συγκέντρωση,σιγά μη κάνω 400χλμ για να δω πολιτικούς,αυτά είναι για τα τσιράκια τους. 8)



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Post by jim »

Αν και απο την αρχή ξεκαθάρισα οτι δε μιλάω γι την εκδήλωση.



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Post by jim »

Βρε africanos31,δε τα έριξες τα total 0% που σου έστειλα :roll: :roll:



jokey66
Αρχηγός
Αρχηγός
Posts: 944
Joined: 06 Oct 2009 08:06
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jokey66 »

[quote="jim"][quote:843bfcecf6="jokey66"]
Όσο για τη συγκέντρωση,σιγά μη κάνω 400χλμ για να δω πολιτικούς,αυτά είναι για τα τσιράκια τους. 8)[/quote:843bfcecf6]
Κάνε την επανάσταση από τον καναπέ σου γιατί ευτυχώς είσαι από αυτούς που πλέον ξύπνησαν!



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jim »

[quote="jokey66"][quote:bd587d525e="jim"][quote:bd587d525e="jokey66"]
Όσο για τη συγκέντρωση,σιγά μη κάνω 400χλμ για να δω πολιτικούς,αυτά είναι για τα τσιράκια τους. 8)[/quote:bd587d525e]
Κάνε την επανάσταση από τον καναπέ σου γιατί ευτυχώς είσαι από αυτούς που πλέον ξύπνησαν![/quote:bd587d525e]

Πολυθρόνα γραφείου παρακαλώ! :wink:

Την κάνω,έχω σηκωθεί όρθιος από προχτές και φωνάζω!!

:roll: :roll:

:lol: :lol: :lol:



Petran
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 24
Joined: 03 Jun 2010 13:13
Location:
Contact:

Post by Petran »

Αγαπητοι συμφορουμιτες.
Αποσκοπει καπου αυτη η ασυστολη ανταλαγη φιλοφρονησεων?
στο τελος θα ψηφισουμε εμεις για το ποιος ειπε την ποιο πνευματωδη χοντραδα?
Η απλα σας αρεσει να ξεκατινιαζεστε δημοσιως, γιατι το να βριστειτε
με προσωπικα μυνηματα σας φαινεται βαρετο???
Ελεος...ας ληξει καποια στιγμη αυτος ο πολεμος εντυπωσεων.



User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

ναι ρε παιδια ηθελα να το ρωτησω κ εγω...μαλωνετε τωρα????τα λετε σοβαρα δηλαδη???ελεος ναουμ



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Post by jim »

Καλά ρε παιδιά?...Τόσο καιρό λέμε γιατί είναι ψόφιο το forum και τώρα που ζωντανεύει λίγο αγριεύεστε?.. :roll: :roll:

Τι ξεκατίνιασμα και ροζ κορδέλες ρε παλληκάρια,έχετε δει καυγά απ την οθόνη :roll:

Απλά ο ένας λέει την άποψή του,ο άλλος διαφωνεί,ο τρίτος του τη λέει ο άλλος ειρωνεύεται.......και σε δουλειά να βρισκόμαστε :lol: :lol: :lol: :lol:

Έλα ζηλιάρηδες......,πείτε και σείς τη μ@κ@κία σας :lol: :lol:



jim
Super Χρήστης
Super Χρήστης
Posts: 206
Joined: 29 Dec 2006 10:55
Location:
Contact:

Re: dhmarxos

Post by jim »

[quote:78dfbd65d2="jokey66"]
1o λάθος.Αν τώρα ξύπνησες και κατάλαβες κάτι για τους πολιτικούς τότε πόσα χρόνια ζούσες στο σκοτάδι?Νοοτροπία του λαού υπάρχει γιατί ακόμα και με αυτά τα μέτρα ο λαός έχει μάθει να είναι υπόδουλος και ακόμα παρακαλάει για μια θεσούλα να βολευτεί ο πισινός του

2ο λάθος.Το οτι κάναμε μπαρούφες όταν είμασταν πιτσιρικάδες και ζήσαμε από τύχη, δεν σημαίνει οτι πρέπει να κάνουν το ίδιο και οι σημερινοί πετσιρικάδες.Αν είναι έτσι να πάμε να ζήσουμε σε σπηλιές αφου και οι πρόγονοί μας έτσι ζούσαν.

Εδώ είναι μοτοσυκλετιστικός χώρος.Αν έχεις τόση οργή μέσα σου και θες να αντιδράσεις μπορείς να βγεις στους δρόμους και να διεκδικίσεις τα δικαιώματά σου και θα χαρώ όταν γίνει αυτό και δεν περιορίζεται η οργή σου μόνο στο πληκτρολόγιο
Το οτι μια λέσχη κάνει μια κίνηση για τους μοτοσυκλετιστές καλό είναι να την υποστηρίξουμε και να μην αρχίσουμε αμέσως τις κατινιές.Τα παιδιά που κάνουν την εκδήλωση δεν ψάχνουν ψήφους.Μοτοσυκλετιστές είναι και νοιάζονται για τον μοτοσυκλετισμό όσο και εμείς
Όποιος δεν θέλει να πάει είναι δικαίωμά του.Μπορεί να οργανώσει και μια αντιεκδήλωση αν θέλει, με καλεσμένους που δεν έχουν σχέση με τον πολιτικό χώρο[/quote:78dfbd65d2]

Πάντως την προσωπική επιθετική παπαρολογία,το κομματόσκυλο την ξεκίνησε :wink: :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:



Post Reply