Νυχτερινη βολτα γιατι..........

Post Reply
User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Νυχτερινη βολτα γιατι..........

Post by africanos31 »

Παιδια διαβασα οτι μεθαυριο θα εχει πανσεληνο και θα ειναι η πιο κοντινη αποσταση της σεληνης απο την γη ολο το χρονο....(ευκαιρια να πεταχτουμε μεχρι το φεγγαρι :shock: :shock: ) που σημαινει το φεγγαρι θα ειναι αρκετα μεγαλο,και σκεφτηκα δεν παμε καμια κοντινη βολτα μια που ειναι καθημερινη και δεν θα πηξουμε στην κινηση
Λεω για σουνιο (δεν εχω παει βραδυ...) αλλα και για καπου αλλου δεν λεω οχι. Μεχρι αυριο στις 6 πρεπει να ξερω για να ειδοποιησω και 2-3 παιδια απο το αφρικα κλαμπ που δεν ξερουν απο ιντερνετ


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
alexandros
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 25
Joined: 03 Nov 2004 20:53
Location:
Contact:

Re: Νυχτερινη βολτα γιατι..........

Post by alexandros »

[quote:e116db6a2a="africanos31"]Παιδια διαβασα οτι μεθαυριο θα εχει πανσεληνο και θα ειναι η πιο κοντινη αποσταση της σεληνης απο την γη ολο το χρονο....(ευκαιρια να πεταχτουμε μεχρι το φεγγαρι :shock: :shock: ) που σημαινει το φεγγαρι θα ειναι αρκετα μεγαλο,και σκεφτηκα δεν παμε καμια κοντινη βολτα μια που ειναι καθημερινη και δεν θα πηξουμε στην κινηση
Λεω για σουνιο (δεν εχω παει βραδυ...) αλλα και για καπου αλλου δεν λεω οχι. Μεχρι αυριο στις 6 πρεπει να ξερω για να ειδοποιησω και 2-3 παιδια απο το αφρικα κλαμπ που δεν ξερουν απο ιντερνετ[/quote:e116db6a2a]

Πολλοί δε τους γουστάρουν τους Αμερικάνους αλλά δεν το βάζουν στην υπογραφή τους..... ;-)



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

εγω την βαζω :twisted:
Αν ρωτησω τουριστα απο που ειναι και μου πει αμερικη δεν υπαρχει περιπτωση να του απαντησω-βοηθησω με τιποτα
Γιαυτο εχω βαλει και την σημαια του βιετναμ.....σε καμια βδομαδα θα βαλω του ιραν... :D :D


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

μεχρι πεμπτη μεσημερι θα χω γραψει σημειο συναντησης...αυριο βραδυ θα ξερω......
Οσο για τους αμερικανους τον ψηφιζουν τον μπους για 2η φορα μετα το μακελειο που προκαλει σε διαφορα μερη του πλανητη,τοτε δεν εναι αμοιροι ευθυνων.Και στο κατω κατω μονο ετσι καταλαβαινουν τι παθαινει ο κοσμακης σε ιρακ,παλαιστινη,αφγανισταν σερβια λιγο πιο πριν κτλ.
Οσο για τους "ελληνες" 3 γενιας της αμερικης θα διαφωνησω.Για μενα ελληνες ειναι οσοι μεγαλωνουν εδω και πανε σχολειο εδω ειτε ειναι τα παιδακια ελληνες αλβανοι ρωσοι οι μαυροι αλλα δεν μεγαλωνουν σε περιβαλλον που εχει αλλες προτεραιοτητες(κανα fame story) και ευαισθησιες,(μεγαλη αντιθεση των μεταναστων2ηςκαι 3ης γενιας που εχουν μεγαλωσει σε ευρωπαικες χωρες)


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

paokz

Post by paokz »

[quote:911a3de1bc="africanos31"]μεχρι πεμπτη μεσημερι θα χω γραψει σημειο συναντησης...αυριο βραδυ θα ξερω......
Οσο για τους αμερικανους τον ψηφιζουν τον μπους για 2η φορα μετα το μακελειο που προκαλει σε διαφορα μερη του πλανητη,τοτε δεν εναι αμοιροι ευθυνων.Και στο κατω κατω μονο ετσι καταλαβαινουν τι παθαινει ο κοσμακης σε ιρακ,παλαιστινη,αφγανισταν σερβια λιγο πιο πριν κτλ.
Οσο για τους "ελληνες" 3 γενιας της αμερικης θα διαφωνησω.Για μενα ελληνες ειναι οσοι μεγαλωνουν εδω και πανε σχολειο εδω ειτε ειναι τα παιδακια ελληνες αλβανοι ρωσοι οι μαυροι αλλα δεν μεγαλωνουν σε περιβαλλον που εχει αλλες προτεραιοτητες(κανα fame story) και ευαισθησιες,(μεγαλη αντιθεση των μεταναστων2ηςκαι 3ης γενιας που εχουν μεγαλωσει σε ευρωπαικες χωρες)[/quote:911a3de1bc]
Όλα καλά και ωραία αυτά που λες αλλα επειδή σε αυτό το forum μπαινουν πολλοι φίλοι καλο είναι να κρατάμε τους τύπους.....(αναφέρομαι στην υπογραφή σου).



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

aν παρεξηγετε κανενας ας το πει.Τοσο καιρο ειναι ετσι και κανενας δεν παραπονεθηκε.Υποτιθεται οτι υπαρχει ελευθερια λογου(και εγω τεκμηριωσα τις αποψεις μου) Τωρα αν υπαρχει κανενας "υπαλληλος" της αμερικανικης πρεσβειας και τον πειραζει που τα προβατα δεν μπαινουν στο μαντρι.....τοτε παω πασο :wink:


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

Λοιπον 9.30 συναντηση στο στηλες Ολυμπιου διος (μολις μπαινουμε βοθλιαγμενης απο κεντρο προς παραλια στα 50 μετρα εχει φαναρι με παρκακι που παει δεξια για Ακροπολη εκει βρισκομαστε)
Θα υπαρξει και αλλο ραντεβου (στα λιμανακια) γιατι καποιος θα κατεβει απο κορωπι
Αφροτουιν ριξε τηλ αν ειναι να μας συναντησεις στη παραλιακη
για πληροφ. μετα τις 18.00 Σταυρος 6945721696


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
Johnny
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 10
Joined: 24 Apr 2005 12:27
Location: PATISIA
Contact:

Post by Johnny »

[quote:600eb8e695="africanos31"]εγω την βαζω :twisted:
Αν ρωτησω τουριστα απο που ειναι και μου πει αμερικη δεν υπαρχει περιπτωση να του απαντησω-βοηθησω με τιποτα
Γιαυτο εχω βαλει και την σημαια του βιετναμ.....σε καμια βδομαδα θα βαλω του ιραν... :D :D[/quote:600eb8e695]

Με τις τρομοκρατιες που γινονται σε ολο τον κοσμο πεφτει πολυ παρακολουθηση σε μαιλ & τηλεφωνα για συγκεκριμενες λεξεις-φρασεις. Γιαυτο αν δεις εξω απο το σπιτι σου τιποτα "men in black" συκω φυγε :-)



User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

Μαγκες μην ανησυχητε,1ον στην ελλαδα ειμαστε παρα πολυ μ αυτη την αποψη (δεκαετια 80 ηταν το ιδιο οταν θεωρουσαν τους παλαιστινιους τρομοκρατες και η ελλαδα ηταν η πρωτη ευρωπαικη χωρα που τους εδωσε πολιτικο ασυλο),2ον ετσι κι αλλιως ποτε δεν θα παω στη κωλοχωρα τους αφου και να θελα δεν μου δινουν βιζα.....
3ον ΑΦΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΝΟ2 ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
africanos31
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 697
Joined: 12 Oct 2004 14:42
Location: anoi
Contact:

Post by africanos31 »

Τελικα εγω και ο johnny πηγαμε και συναντησαμε 1 ακομα φιλο στη καντινα στα λιμανακια και πηγαμε ολοι Σουνιο(Πανσεληνος) Αξιζε.....να κανουνε και τιποτα διαφορετικο τις καθημερινες... :lol:


Θέλει πολύ μεγαλύτερη δύναμη να σηκωθείς αν πέσεις, παρά να μην πέσεις.
''MIKΡΗ ΑΡΚΟΥΔΑ''

User avatar
Johnny
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 10
Joined: 24 Apr 2005 12:27
Location: PATISIA
Contact:

Re: Νυχτερινη βολτα γιατι..........

Post by Johnny »

[quote:d0b58e35b8="africanos31"]Παιδια διαβασα οτι μεθαυριο θα εχει πανσεληνο και θα ειναι η πιο κοντινη αποσταση της σεληνης απο την γη ολο το χρονο....(ευκαιρια να πεταχτουμε μεχρι το φεγγαρι :shock: :shock: ) που σημαινει το φεγγαρι θα ειναι αρκετα μεγαλο,και σκεφτηκα δεν παμε καμια κοντινη βολτα μια που ειναι καθημερινη και δεν θα πηξουμε στην κινηση
Λεω για σουνιο (δεν εχω παει βραδυ...) αλλα και για καπου αλλου δεν λεω οχι. Μεχρι αυριο στις 6 πρεπει να ξερω για να ειδοποιησω και 2-3 παιδια απο το αφρικα κλαμπ που δεν ξερουν απο ιντερνετ[/quote:d0b58e35b8]

Τελικα η βολτα ηταν παρα πολυ καλη (θα συμφωνεις φανταζομαι), αλλα απο συμμετοχες αστα να πανε....


ΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ...:-)

Post Reply