Καλή επανεκκίνηση

Post Reply
kong
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 16
Joined: 28 Apr 2005 22:37
Location:
Contact:

Καλή επανεκκίνηση

Post by kong »

Καλή επανεκκίνηση του φόρουμ!
Είμαι και εγώ ένας απο αυτούς που υποστηρίζω περισσότερο απο το FB τα φόρουμ και θεωρώ οτι είναι πολύ καλύτερα.
Δυστυχώς βρίσκομαι στις τελευταίες μέρες συμβίωσης με τη δική μου μιας και θα την βγάλω για πούλημα...:-(.
Έγκλημα! θα μου πείτε οι περισσότεροι, το ξέρω... αλλά δυστυχώς αλλάζοντας το δεδομένα της ζωής μας πρέπει να πέρνουμε αποφάσεις δύσκολες που πονάνε.
Τέλος πάντων η μόνη μου παρηγοριά είναι οτι όταν κάποια στιγμή μεγαλώσουν τα παιδιά και ξαναβρεθεί χρόνος, είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι οι Africaνες θα είναι ακόμα εδώ γύρω και θα ξανα ανταμώσουμε.
Να είστε όλοι καλά, πάντα όρθιοι και με πολυ μεγάλη προσοχή.

καλή αρχή και πάλι!



User avatar
MarinosPan
Νέος χρήστης
Νέος χρήστης
Posts: 95
Joined: 30 Jul 2017 11:44
Location:
Contact:

Re: Καλή επανεκκίνηση

Post by MarinosPan »

Θα συμφωνήσω μαζί σου αν και είμαι από τα νεότερα μέλη της λέσχης αλλά μέσα από το forum την γνώρισα και τώρα που ξαναπήρε σάρκα και οστά γουστάρω 2 φορές !!!
Καλό και το FB δεν λέω αλλά αυτό εδώ είναι πιο ωραίο παρεάκι :wink:



User avatar
avlihos
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 429
Joined: 13 Mar 2007 22:12
Location: Jamaica
Contact:

Re: Καλή επανεκκίνηση

Post by avlihos »

Αυτό το φόρουμ, έχει τόσο υλικό που μπορείς να δέσεις και να λύσεις ένα άφρικα μόνο διαβάζοντάς το.
Απίστευτο troubleshooting μέσα σε λίγη ώρα διαβάσματος.
Μια πραγματική database για τα πάντα. Από το πώς φτιάχνεται το μηχανάκι μέχρι και τις τάσεις μόδας πριν από 20 χρόνια!

Αλλά πάνω απ' όλα είναι οι άνθρωποι πίσω απ' όλα αυτά. Αυτοί που το συντηρούν και αυτοί που συνεχίζουν να το υποστηρίζουν είτε γράφοντας είτε διαβάζοντας.

Καλώς σας (ξανα)βρήκαμε!


Ταξιδάκι 65°588242;218243;N 168°478242;308243;65279; / 65279;65.9725, -168.7917. Λες;

Post Reply