Ε και λοιπόν?

Post Reply
User avatar
georgepap31
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 350
Joined: 10 Mar 2005 22:27
Location: Thessaloniki
Contact:

Ε και λοιπόν?

Post by georgepap31 »

Γεια σας απανταχού αφρικάνοι.
Γιώργος απο Θεσσαλονίκη.
Θέλω να πώ κατι , αφού διάβασα τα σχόλιά σας.
Πέφτει μια φαγωμάρα και μια γενική κλαψομουνίαση στο κλαμπ των Αθηνών νομίζω.
Η προσπάθεια είναι καλή.
Καλύτερη πάντως απ την απάθεια...
Αφήστε τους ανθρώπους που έχουν όρεξη να κάνουν κάτι,να το κάνουν.
Η αναβάθμιση είναι καλή ιδέα.Ελληνικά δε βρήκα ακόμα στο site.
Η σελίδα αν και νέα,μου φαίνεται δύσχρηστη.Βάλτε Ελλινικά(αν δεν έχει)
και αντί να τρώτε την ώρα σας γράφοντας πικρόχολα σχόλια,κάντε κάτι εσείς για τις λέσχες.\Τώρα αν δε σας ψηφίσαν να το κάνετε αυτό,ε δημοκρατίε έχουμε.Ο καθένας είναι μοναδικός να ξέρετε...
Γενικά,χαλαρώστε.
--'Εχω Africa εδ'ω και 1,5 χρόνο.Πάει σε πολλά μέρη και πολλές εποχές.
Και δεν έχει και εγκέφαλο σαν κάτι νεα μηχανάκια....
Το εξάντλησες αυτό?
Πάρε άλλη μηχανή και φύγε απ το site και απ το club αφού σε χαλάει...


Καλύτερο Africa είναι αυτό που γράφει χιλιόμετρα...

User avatar
xrvclub
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 740
Joined: 14 Oct 2004 12:11
Location: Athens
Contact:

Post by xrvclub »

Γιώργο καλημέρα..Θα ήθελα να σου τονίσω ότι φαγωμάρα δεν πέφτει,απλά πέφτει χοντρό κράξιμο (και αυτοί που το τρώνε ούτε καν απαντάνε!!).¶ρα μάλλον εμείς προσπαθούμε και άλλοι είναι απαθείς..Όσο για το ποιοί έχουν όρεξη δεν χρειάζεται και πολύ μυαλό για να καταλάβεις ποιοί είναι ορεξάτοι και ποιοί όχι..Όσο για το θέμα ψήφου μη το σκαλίζεις καλύτερα εάν δεν ξέρεις πρόσωπα και πράγματα....Τώρα αφού αναφέρεις για πικρόχολα σχόλια ξέρεις κατά που πέφτει η λέσχη της Θεσσαλονίκης (μιάς και είσαι από εκεί)???Ξέρεις ποιός ή πόσοι είναι οι πρόεδροι της λέσχης της Θεσσαλονίκης (πρόσεξε-είναι ερώτηση παγίδα)..Ξέρεις πού ήταν αυτό το τριήμερο η λέσχη σας ή που και με ποιά άλλη λέσχη έκοψε (για πρώτη φορά φέτος) τη πρωτοχρονιάτικη πίττα της (και ποιός παρεβρέθηκε από την λέσχη των Αθηνών)???Ξέρεις ποιοί προσπαθούν να ενοποιηθούν οι λέσχες και ποιοί ούτε καν το ξέρουν ακόμα??Όσο για το να φύγουμε από το site και από το club επειδή κάποιοι είναι μούχλες και άχρηστοι το θεωρείς σωστό????Γιατί προτιμώ να προσπαθήσω για κάτι κάλύτερο από το να την κάνω έτσι εύκολα..Αυτά προς το παρόν και σόρρυ για το ύφος της επιστολής αλλά καλό είναι να βλέπουν οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι......


ΥΓ.Ξέρεις πόσα μέλη από τη λέσχη έχει mail με τη κατάληξη @africatwin.gr???Μόνο 2....Ναι,μόνο 2,γιατί μόνο αυτοί ενδιαφέρθηκαν!!



User avatar
DimitrisK
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 12
Joined: 12 Jan 2005 11:54
Location: ATHENS
Contact:

Post by DimitrisK »

Lypamai pou 8a simfoniso me ton me ton xrvclub file mou :x
An ki ego eimai neo melos kai graftika giati symmeteixa se dyo panemorfes ekdromoboltes prin to paro apofasi, syn oti akoma den eftiaksa to e-mail mou :oops: , diapistosa oti pragmatika ta pragmata exoun allaksei dramatika..
Tin zontania kai tin palabia gia to club den ti blepo pleon. Otan mou milousan gia to club ypirxe mia apisteuti dia8esi kai tora..skotadi.
Yparxoun akoma dyo tria atoma pou pragmatika prospa8oun akomi alla den fainetai na ftanei giati kapioi noi8o oti tous ''kleinoun'' to dromo.
Yparxei episis to fainomeno oti to club megalose logw pollon melwn me oikogeniakes ypoxreoseis kai frenarei ti katastasi.
Kai fysika na exoun oikogeneies alla apo ti stgmi pou tous apospa to 80% tou xronou tous kai den tous perisseuei allos, as afisoun tous neoterous pou exoun idees kai oreksi, den einai kako.
Parallila, kai kleino, giati egina kaboso flyaros, to kalytero einai na bei mia telia :!: kai na ksekinisei mia kainouria istoria.

By the way oraia i idea tis psifoforias gia ti mixanes paizoun.
Eimai yper tis poikilias, alloste kanoume motosykletismo kai oxi ratsismo



User avatar
alexandros
Αρχάριος
Αρχάριος
Posts: 25
Joined: 03 Nov 2004 20:53
Location:
Contact:

Post by alexandros »

DimitrisK wrote: By the way oraia i idea tis psifoforias gia ti mixanes paizoun.
Eimai yper tis poikilias, alloste kanoume motosykletismo kai oxi ratsismo
Και για να μην δημιουργηθει καμμια λάθος εντύπωση, η ψηφοφορία ειναι προτωβουλία του admin....



Alkis
Νέοπας
Posts: 6
Joined: 08 Mar 2005 14:54
Location:
Contact:

Post by Alkis »

File George Kalispera!

H dia8esh apo ta melh, na poun thn gnwmh tous gia to site alla kai gia
tous upeythinous autou den nomizw oti einai fagomara!! :!:

Exw Africa edw kai 7 xronia, opws kai aloi poloi edw mesa!!!
kai exw grapsei pola klm mazi ths!! se pola merh!!
G'iauto mhn les megales kouventes!!!

filika
Alkis



User avatar
tifoefs
Αρχηγόπουλο
Αρχηγόπουλο
Posts: 441
Joined: 25 Nov 2004 13:34
Location: Wageningen - The Netherlands
Contact:

Post by tifoefs »

Και πως παιρνουμε μαιλι με @africatwin.gr ????

ΕΓΩ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

:P



User avatar
aposperittis
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 760
Joined: 31 Aug 2010 18:10
Location: Athens
Contact:

Post by aposperittis »

Και εγώ θέλω τέτοιο email! Φέρτε το που είναι!!!!!!


Όταν κάποιος σε κατηγορεί ότι κάνεις μόνο ό,τι θέλεις εσύ, συνήθως εννοεί ότι δεν κάνεις ό,τι θέλει αυτός!

http://www.esperos.ucoz.com/

User avatar
miscelano
Λοχαγός
Λοχαγός
Posts: 663
Joined: 06 Aug 2006 14:39
Location:
Contact:

Post by miscelano »

μη γραφετε ρε παιδια με λατινικους χαρακτηρες...μου βγαλατε τα ματια...



Post Reply